Іранський активіст критикує Міністерство закордонних справ Німеччини

9

Іранська активістка скасовує зустріч у Федеральному міністерстві закордонних справ. Її звинувачення: спроба цензури. Німецький уряд не прийме це близько до серця.

Іранський активіст критикує Міністерство закордонних справ Німеччини

Активістка іранської опозиції у вигнанні скасувала зустріч у Федеральному міністерстві закордонних справ та звинуватила уряд Німеччини у спробі цензури. Масіх Алінежад написав на платформі X (колишній Twitter): «Їй сказали, що зустріч має триматися в секреті і що вона не повинна згадувати про неї ні у ЗМІ, ні у соціальних мережах.

За його словами, уряд Німеччини допомагає Ісламській Республіці Іран змусити замовкнути дисидентів. Уповноважений федерального уряду з прав людини Луїза Амтсберг відреагувала на це із роздратуванням. Перед запланованою зустріччю було обговорено конфіденційність, і обидві сторони погодилися на це, пояснила вона в ефірі X.

«Я розраховувала на відкритий та чесний обмін думками з Масіхом Алінежадом сьогодні», – написала політик «зелених», тому запросила її до міністерства закордонних справ. “На мій досвід, конфіденційні бесіди більш змістовні”, – продовжила вона. Вона висловила жаль, що Алінежад поставив умовою публікацію змісту зустрічі.

“Я – борець за права жінок і виступаю за прозорість”, – написала Алінежад. «Як іронічно, що німецький уряд з його зовнішньою феміністською політикою хоче зустрітися з іншими феміністками, але тільки в таємниці». Вона скасувала зустріч з німецьким урядом, «бо вони намагалися піддати мене цензурі».

Читайте також:  Екс-прем'єру Пакистану Імрану Хану пред'явлено звинувачення

Критика з боку Ретгена

Експерт із зовнішньої політики ХДС Норберт Ретген розкритикував міністерство: «У той час як ця жінка досить смілива, щоб виступити проти ісламського режиму Ірану, Федеральне міністерство закордонних справ надто боягузливо, щоб з'явитися на публіці разом з нею, – написав він у Twitter. Це ганебно». «Народ Ірану хоче волі. Вони хочуть позбутися режиму. Найменше, що ми маємо зробити, – це прислухатися до них і максимально ускладнити життя мулл».

Борець за права жінок Алінежад – відомий голос іранської опозиції у вигнанні. Наприклад, вона була одним із підписантів хартії демократичного Ірану, опублікованої у березні. Під час свого візиту до Берліна вона зустрілася з кількома німецькими політиками, у тому числі з паном Ретгеном, а в середу – з міністром сільського господарства Джемом Оздеміром. Ми говорили про загальні права людини, ісламізм і хибну толерантність серед прогресистів», – пояснила політик «зелених» на сайті X.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я