Поліція розслідує підроблені плакати партії “зелених”

33

На перший погляд, плакати виглядають реальними – і навіть веб-сайт відрізняється від цього лише деталями. Але не «зелені» стоять за кампанією з транспортної політики.

Поліція розслідує підроблені плакати партії «зелених»

Зелені» Нижньої Саксонії стали об’єктом фальшивої кампанії. За словами представника партії, у Ганновері, Оснабрюку, Геттінгені та Люнебурзі були розклеєні фальшиві партійні плакати. Крім того, домашню сторінку державної партії «Зелених» було скопійовано та доповнено фальшивим прес-релізом з нібито планами з транспортної політики.

Вже у вівторок «зелені» подали кримінальну скаргу через цю акцію. Поліція Ганновера підтвердила, що служба державної безпеки розслідує цю справу. Прокуратура також розслідує цю справу.

На плакатах, серед інших, зображено заступника прем’єр-міністра Нижньої Саксонії та члена наглядової ради Volkswagen Юлія Віллі Гамбург (зелені) з гаслом «VW виступає за поворот руху». На іншому плакаті, який все ще висів у Ганновері в четвер, зображено федерального міністра економіки Роберта Хабека, який підколює федерального міністра транспорту Фолькера Віссінга (СвДП). Це не наш контент», – наголосила прес-секретар «зелених» Хайке Кен. «Поки що незрозуміло, хто за цим стоїть», – сказав Кен.

Компанія зовнішньої реклами Ströer, на чиїх щитах можна побачити ці мотиви, також не знає їх автора. “Це не регулярне замовлення”, – сказав представник компанії Ströer. «У таких випадках ми негайно вживаємо заходів щодо видалення таких плакатів».

Оманливо реальний

Фальсифікатори доклали чимало зусиль для здійснення своєї акції: справді, плакати виглядають оманливими з дизайном, який також використовувався у виборчій кампанії до парламенту штату кілька місяців тому. Підроблений сайт є майже дзеркальним відображенням справжнього сайту Green, навіть відбиток було скопійовано. Однак адреса grüne-nds.de замість gruene-niedersachsen.de.

З погляду змісту, фальшива кампанія представляє передбачувані цілі транспортної політики для Нижньої Саксонії, такі як зупинка розширення автобанів або переведення автомобільної промисловості на автобуси, поїзди та вантажні велосипеди. Формально він частково ґрунтується на вимогі парламентської групи «зелених» у Бундестазі посилити захист клімату на транспорті.

Читайте також:  Мануела Швезіг підбила підсумки поїздки до Фінляндії.

Сайт, тим часом, визнав фальсифікацію. У четвер він заявив, що описані транспортні цілі «імовірно, є вимогами Зелених» – «якщо це не так, то було б корисно внести виправлення, щоб мати можливість краще класифікувати політику Зелених».

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я