Через 80 років після Сталінграда – Путін загрожує Німеччині

52

Після рішення Німеччини поставити Україні бойові танки Leopard Путін вперше публічно висловився з цього приводу: «У нас є чим відповісти».

Через 80 років після перемоги Червоної армії над вермахтом у Сталінградській битві Володимир Путін загрожує Німеччині і звинувачує в тому, що вона знову дозволила втягнути себе у війну з Росією.

Це немислимо, але факт: нам знову загрожує німецький танк Leopard, – сказав Путін на церемонії у Волгограді (Сталінграді) Як і під час Другої світової війни німецька зброя знову використовується для боротьби з Росією на території України.

Але, як і у випадку з німецькими військами, Росія захищатиметься і цього разу, сказав Путін, говорячи про війну проти України, яку він сам почав майже рік тому: «Ми маємо чим відповісти. І використання технології броні це ще не кінець. Усі мають це розуміти», – сказав лідер ядерної держави.

Путін зробив свої перші публічні коментарі після рішення Німеччини поставити танки Україні. При цьому він звинуватив «колективний Захід» в антиросійській політиці, як за нацистського диктатора Адольфа Гітлера.

«Зараз, на жаль, ми бачимо ідеологію нацизму в сучасному вигляді, у сучасному прояві вона знову створює загрозу безпеці нашої країни»– Заявив Путін.

Путінська пропаганда та Друга світова війна

Критики неодноразово звинувачували Путіна в тому, що він зловживає святкуванням перемоги Радянського Союзу над гітлерівською Німеччиною у Другій світовій війні, яку багато росіян вважають за священного, для своєї пропаганди про вторгнення в Україну. Він розпочав війну проти України 24 лютого. Досі Росія окупувала близько 18% території України.

За допомогою ракетних ударів та атак безпілотників Росія нещодавно також навмисно зруйнувала енергетичну інфраструктуру в Україні, тим самим зануривши країну у темряву та холод. Раз у раз під удар потрапляють і житлові будинки, тому внаслідок путінської війни гине багато мирних жителів.

Читайте також:  Українська армія веде найтяжчі бої: Генерал Фройдінг

У четвер Путін також відвідав меморіал захисникам Сталінграда у 1941–1943 роках. На честь цієї річниці у Волгограді було частково замінено таблички з назвами, і місто було тимчасово перейменовано на Сталінград. Також було відкрито бюст Сталіна на згадку про радянського диктатора Йосипа Сталіна (1879-1953), який свого часу привів країну до перемоги.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я