Більшість громадян Німеччини незадоволені урядом

15

Світлофорна коаліція зіткнулася із розбіжностями із спірних питань.

 

Більшість громадян Німеччини незадоволені урядом

Сім із десяти громадян Німеччини нині мало чи зовсім не задоволені роботою федерального уряду. Це значення на шість процентних пунктів вище, ніж у березні, згідно з даними ARD-Deutschlandtrend, опублікованими у четвер. Це означає, що задоволеність світлофорним альянсом СДПН, «зелених» та ВДП впала до мінімуму в поточний передвиборчий період. Більшість громадян незадоволені урядом.

Опитування також показало, що 44% респондентів хотіли б бачити більше заходів щодо захисту клімату найближчим часом. Однак, на думку 27%, зміни вже відбуваються надто швидко. Меншість – 18 % – вважає, що швидкість якраз слушна.

Інша ситуація складається в опозиції в Бундестазі

Згідно з опитуванням, прихильники «зелених» особливо хочуть швидших змін: Три чверті з них (76 %) висловлюють відповідну думку. Але кожен другий прихильник партнерів по коаліції СДПН (50 %) та ВДП (48 %) також очікує більшої швидкості у захисті клімату. Інша ситуація складається в опозиції у Бундестазі: відносна більшість прихильників ХДС/ХСС (45 %) та AfD (50 %) вважають, що зміни відбуваються надто швидко.

Плани опалення заходять надто далеко для 43% опитаних

Четверо з десяти тих, хто має право голосу (40%), вважають за доцільне правила встановлення нових систем опалення з 2024 року. Однак для 43% вони заходять надто далеко. Для кожного десятого вони недостатньо гарні. З наступного року не менше 65 % нововстановлюваних систем опалення в Німеччині повинні працювати на відновлюваних джерелах енергії.

Більшість (56%) підтримують прискорену реалізацію проектів автобанів, рішення про які вже ухвалено; кожен третій (32%) виступає проти цього. Заплановане підвищення плати за проїзд вантажних автомобілів підтримується приблизно в рівних частках (43%) та відкидається (45%). Те, що ЄС хоче заборонити з 2035 року реєстрацію нових автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння, що споживають викопне паливо, підтримує трохи більше одного з трьох (36%); більшість (55%), однак, відкидає цей захід.

Читайте також:  Поліція розслідує підроблені плакати партії "зелених"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я