Південна Корея тужить за загиблими в Сеулі

19

Внаслідок страшної тисняви ​​загинуло понад 150 людей.

Південна Корея тужить за загиблими

Південна Корея сумує за загиблими в тисняві під час святкування Хеллоуїна. Внаслідок трагедії в Сеулі померло понад 150 людей. Переважно молоді люди.

Південна Корея перебуває у траурі після трагедії, що сталася у Сеулі 29 жовтня. Величезний натовп під час святкування Хеллоуїна опинився у вузькому провулку. Під час тисняви ​​загинули десятки людей.

Сьогодні вранці, 31 жовтня, люди приносять білі хризантеми та свічки до невеликого імпровізованого вівтаря біля входу до станції метро Ітхевон. Вона знаходиться за кілька кроків від місця, де сталася смертельна тиснява.

Південна Корея сумує за загиблими під час святкування Хеллоуїна

Ще кілька імпровізованих меморіалів на згадку про загиблих у Сеулі розташувалися по всій країні. Наприклад, один із них знаходиться на площі Seoul City Hall Plaza.

Президент Південної Кореї Юн Сук Ель, який оголосив національну жалобу, відвідав вівтар біля мерії Сеула та вшанував пам’ять жертв.

Школи, дитячі садки та компанії по всій країні скасували заплановані заходи на Хелловін. Концерти K-pop-музикантів та урядові брифінги також скасовано.

Південна Корея тужить за загиблими і чекає на розслідування катастрофи

Прем’єр-міністр Південної Кореї Хан Дак Су пообіцяв провести розслідування катастрофи, оскільки в пресі та в інтернеті закликають знайти відповідальних за те, що сталося.

Справа в тому, що під час святкування Хеллоуїна на маленькі та звивисті вулиці Ітевона вийшли сто тисяч людей. При цьому, за словами очевидців, на вулицях вони бачили відносно невелику кількість поліцейських.

Читайте також:  США та Індія: жвава співпраця в енергетиці

Ітхевон є частиною Йонсана, одного з 25 районів корейської столиці. 28 жовтня округ оголосив про свої плани щодо організації святкування Хеллоуїна в Ітхевоні. На заході традиційно збираються величезні юрби людей. При цьому вона не має офіційного організатора.

Правоохоронці заявили на брифінгу в понеділок, що вони направили на захід 137 офіцерів, зазначивши, що ця кількість значно більша, ніж у попередні роки.

Проте місцеві жителі у соціальних мережах розповідають, що поліцейські більшою мірою були зосереджені на організації дорожнього руху та запобіганні розповсюдженню наркотиків, ніж на стримуванні натовпу.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я