Південна Корея повідомила про запуск північнокорейської ракети

38

Північна Корея багато років просуває свою ракетну програму. Тепер запуск багатоступінчастої ракети на короткий час спричинив тривогу в Сеулі, Південна Корея.

 

Південна Корея повідомила про запуск північнокорейської ракети

За даними військових у Південній Кореї, Північна Корея запустила багатоступінчасту ракету у напрямку півдня, що викликало невизначеність у метрополії Сеула. Це може бути ракета-носій із супутником, оголосив генеральний штаб у Сеулі в середу вранці (за місцевим часом).

У столиці Південної Кореї було чути тривожні сирени. Текстові повідомлення закликали громадян за необхідності шукати укриття. Пізніше сигнал тривоги було знято. За словами представників Міністерства внутрішніх справ, це була помилка.

Північна Корея нещодавно оголосила про запуск супутника у найближчому майбутньому. Південна Корея та США інтерпретували це як передбачуване швидке випробування ракети з технологією балістичної ракети. Резолюції ООН забороняють Північній Кореї запускати такі ракети, оскільки можуть бути оснащені ядерної боєголовкою.

Після безпрецедентної серії ракетних випробувань минулого року Північна Корея цього року знову кілька разів проводила випробування ракет та крилатих ракет.

Читайте також:  НАТО святкує, РФ готує відповідь

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я