Вкрадений контейнер із золотом в аеропорту Торонто

142

Вартість понад 20 мільйонів канадських доларів (еквівалент близько 13,5 мільйонів євро), він був викрадений злодіями в міжнародному аеропорту Перасон

 

Вкрадений контейнер із золотом в аеропорту Торонто

Вкрадено контейнер із золотом та іншими предметами вартістю понад 20 мільйонів канадських доларів (еквівалент близько 13,5 мільйонів євро). Його вкрали у міжнародному аеропорту Перасон у Торонто.

Контейнер був викрадений ще у понеділок після того, як його вивантажили з літака на вантажному складі, повідомив учора ввечері (за місцевим часом) Стівен Дуйвестейн із поліції Піла, за повідомленнями ЗМІ. Він сказав, що в контейнері було золото, «але не лише золото, а й інші предмети, які становлять фінансову цінність».

За словами Дуйвестейна, він не хотів припускати, чи стоїть за крадіжкою організована злочинність. Поки що не було зроблено жодних арештів. Також немає жодної інформації про місцезнаходження золота.

Літак прибув рано ввечері у понеділок, сказав він. “Як зазвичай, літак був розвантажений, і вантаж був знятий з літака у вантажний відсік”, – сказав Дуйвестейн. Газета Toronto Sun, посилаючись на інсайдерів у галузі, повідомила, що злодій чи злодії, мабуть, користувалися внутрішньою допомогою. Поліція не коментувала кінцевий пункт призначення вантажу або передбачуваного одержувача вантажу.

Читайте також:  Рішення ОПЕК+ зіграло на руку республіканцям США

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я