Екс-президент Німеччини нагнітає ситуацію навколо Китаю

20

«Сподіваюся, ще не надто пізно, щоб не повторити ту саму помилку, яка була допущена з Росією».

 

Екс-президент Німеччини нагнітає ситуацію навколо Китаю

Екс-президент Німеччини нагнітає ситуацію навколо Китаю: Йоахім Гаук закликав німецький бізнес та політику «бути більш реалістичними та далекоглядними під час ведення бізнесу з Китаєм». «Не тільки після нещодавніх публікацій про репресивні заходи проти уйгурів ми маємо усвідомлювати, з якою системою ми ведемо справи», – сказав він на Дні німецьких ощадних банків у Ганновері у середу.

«Нас, як і раніше, має турбувати те, що значна частина наших ключових галузей промисловості – автомобільна, електротехнічна, хімічна – так сильно залежить від китайського ринку».

Гаук попередив: «Не кожен бізнес, який обіцяє короткостроковий прибуток, виявиться вигідним вкладенням у довгостроковій перспективі. Має значення, з ким ви торгуєте, за яких умов». Якщо ви хочете бути успішними в довгостроковій перспективі, ви повинні враховувати зростаючі фактори невизначеності на ранній стадії, критично вивчати свої ланцюжки поставок і досягати хороших і справедливих умов праці, навіть далеко від дому.

Німеччина має продовжувати працювати зі своїми партнерами над узгодженою стратегією щодо Китаю як зовнішньоторговельного партнера, сказав Гаук. Сподіваюся, ще не надто пізно, щоб не повторити ту саму помилку, яка була допущена з Росією.

Читайте також:  Ще більше церковних відступів у 2022 році

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я