Пісторіус: Умови збільшення чисельності Бундесверу

16

Питання кадрів має найвищий пріоритет, поряд із матеріальним.

 

Пісторіус: Умови збільшення чисельності Бундесверу

Міністр оборони Борис Пісторіус засумнівався у можливості збільшення чисельності Бундесверу до 203 тисяч солдатів до 2031 року. «Я не наважуюсь прогнозувати, чи зможемо ми досягти цієї цифри», – сказав політик СДПН у четвер під час відвідин Управління по роботі з особовим складом Бундесверу у Кельні. «Ми робимо все можливе для досягнення цієї цифри, але, можливо, нам також необхідно в якийсь момент переглянути її як у бік зменшення, так і збільшення збільшення».

Цього ще не сталося “і, звичайно, має статися в якийсь момент”, – продовжив він. Що стосується мети в 203 тисячі осіб, Пісторіус сказав: «Досить цього чи ні – питання на даний момент другорядне. Головне питання – чи зможемо ми його досягти». Нині у Бундесвері служать близько 183 тисяч солдатів.

Більше уваги – жінкам та людям з міграційним минулим

За словами Пісторіуса, після пандемії кількість кандидатів скоротилася. “Ми впевнені в собі, але без ейфорії, тому що умови важкі і стають все більш важкими”, – сказав він. Як причини він назвав брак кваліфікованих працівників та демографічні зміни.

За його словами, питання кадрів має найвищий пріоритет, поряд із матеріальним. Для того, щоб набрати більше солдатів, необхідно покращити процес подання заяв: претендентам потрібно швидше і обов’язково повідомляти, коли вони зможуть приступити до роботи, щоб вони відразу не втратили інтересу. Крім того, більше уваги слід приділяти жінкам та людям з міграційним минулим. «Я бачу тут потенціал, – сказав Пісторіус. – Нам потрібно продовжувати залучати різноманітні кадри». Необхідно також покращити ситуацію з набором та утриманням особового складу – особливо з переходом від добровільного заклику до професійного солдата.

Читайте також:  Канцлер Шольц оцінив маневри "Air Defender"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я