Байден впав на сцені в Колорадо-Спрінгс

48
Президент США Джо Байден упав на відкритій сцені під час публічного виступу у цьому штаті. 80-річний президент виступав перед випускниками військової академії в Колорадо-Спрінгс та брав участь у церемонії вручення дипломів.

Коли він збирався залишити сцену наприкінці виступу, спіткнувся і впав уперед на підлогу. Охоронці допомогли йому підвестися. Офіційний представник Білого дому повідомив у Твіттері, що з президентом все гаразд, і припустив, що Байден спіткнувся об мішок із піском на сцені.

Байден увійшов до Білого дому у 2021 році як найстарший президент в історії. Наприкінці квітня демократ оголосив, що балотуватиметься на другий термін на президентських виборах наступного року. На виборах за півтора року Байдену буде 81 рік, а наприкінці можливого другого терміну йому буде 86 років.

Вік Байдена та його придатність знову балотуватись у президенти вже деякий час є джерелом дебатів, у тому числі й у його власній партії. Конкуренти з лав республіканців регулярно використовують промахи та дрібні помилки президента, щоб поставити під сумнів його розумову та фізичну форму.

Читайте також:  Все більше країн запроваджують обов'язкове тестування на корону для тих, хто подорожує до Китаю.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я