Після тяжкої аварії минуло 10 місяців

24

Він часто повідомляє інформацію про процес свого відновлення через соціальні мережі.

Джеремі Реннер: після тяжкої аварії минуло 10 місяців

Через 10 місяців після тяжкої аварії зірка «Месників» Джеремі Реннер опублікував відеоролик, що демонструє прогрес у його відновленні. У майже хвилинному ролику, розміщеному в Instagram, американський актор стрибає боком крутою вулицею, а потім швидко біжить у гору. Це була його перша спроба виконати ці вправи, особливо під ухилом, пише Реннер. Він пролив сльози радості та сповнений надії та подяки за підтримку своєї родини, друзів та шанувальників. Вони є для нього стимулом для подальшої роботи, пише він.

У Новий рік Реннер (52 роки) отримав тяжкі травми внаслідок аварії снігоприбиральної машини в американському гірському районі Лейк-Тахо. Тяжка машина переїхала актора. Він був доставлений до клініки на гелікоптері і переніс кілька операцій. За його словами, голлівудська зірка зламала понад 30 кісток. Переломи стабілізували, зокрема, за допомогою титану.

Ренер часто повідомляє інформацію про процес відновлення через свої соціальні мережі. На початку травня він опублікував відеозапис, на якому він повільно йде на ходунках. У середині квітня актор вперше з’явився на червоній доріжці для прем’єри свого нового шоу «Rennervations» – з палицею та у супроводі членів родини. За кілька тижнів він тренувався на спеціальному тренажері – біговій доріжці.

Читайте також:  Вебер закликає ЄС стати пліч-о-пліч із США проти Китаю

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я