Підлітка застрелено під час зіткнень

45

За повідомленнями, палестинського юнака було вбито ізраїльськими солдатами під час нових заворушень на Західному березі. Десятки палестинців, ймовірно, кидали каміння у військовослужбовців.

 

Палестина: підлітка застрелено під час зіткнень

Ізраїльські солдати застрелили 16-річного підлітка неподалік Віфлеєму на окупованому Західному березі під час зіткнень, повідомляють палестинські джерела.

Юнака було вбито пострілом у груди, повідомили у палестинському міністерстві охорони здоров’я. За даними ізраїльської армії, десятки палестинців кидали каміння у військовослужбовців. Після того, як вони не зупинилися, незважаючи на попереджувальні постріли, за підозрюваними відкрили вогонь, додали вони. Повідомлення про одного загиблого наразі розслідуються.

Ситуація з безпекою в Ізраїлі та на палестинських територіях вже давно залишається вкрай напруженою. Зіткнення між палестинцями та ізраїльськими військовими постійно відбуваються на Західному березі. Після серії терактів армія проводить там нові рейди.

У п’ятницю вдень ізраїльська армія заарештувала розшукуваного палестинця у місті Дженін на півночі Західного берега. Ізраїльська армія звинувачує його у причетності до нападів на ізраїльтян. Щонайменше чотирьох палестинців було поранено у зіткненнях, повідомляє палестинське інформаційне агентство «Вафа».

З початку року 98 палестинців було застрелено під час ізраїльських військових операцій, зіткнень або після власних нападів. За той же період внаслідок нападів було вбито 17 ізраїльтян, одного українця та одного італієця.

Читайте також:  Перемога Лули на виборах у Бразилії: реакція політиків

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я