Гіффі вступила на посаду сенатора Берліна з економічних питань

20

Гіффі припинила коаліцію із «зеленими» та «лівими» після поразки на повторних виборах до Палати представників у лютому, відмовилася від посади правлячого мера та уклала союз із ХДС.

 

Гіффі вступила на посаду сенатора Берліна з економічних питань

Політик СДПН Франциска Гіффі вступила на посаду сенатора Берліна з економічних питань. Її попередник Штефан Шварц (безпартійний) у п’ятницю передав їй офіційні обов’язки та показав новий офіс у департаменті Сенату з економіки, енергетики та підприємництва у безпосередній близькості від ратуші Шенеберга. “Я рада портфелю”, – сказала Гіффі. «Ми добре обговорили це одне з одним. Ми обговорили, що потрібно для Берліна», – пояснив 44-річний фахівець. “Звичайно, ми завжди раді вам”, – сказала вона Шварцу. 57-річний депутат оголосив про свій відхід із політики близько тижня тому.

До цього Шварц попрощався з 370 або близько того співробітниками департаменту. За його словами, це було заплановано за кавою та тортом у четвер вдень. Через затримки з обранням Кая Вегнера на посаду керуючого мера це було перенесено на п’ятницю. Політика від ХДС було успішно обрано на посаду лише у третьому турі. Тому приведення до присяги членів Сенату було відкладено кілька годин.

Гіффі припинила коаліцію із «зеленими» та «лівими» після поразки на повторних виборах до Палати представників у лютому, відмовилася від посади правлячого мера та уклала союз із ХДС. У четвер вдень вона передала свої офіційні обов’язки та свій кабінет у Червоній ратуші своєму наступнику Вегнеру.

Після передачі посади в економічному департаменті разом із державними секретарями Северином Фішером та Міхаелем Білем, за повідомленнями, на ранній вечір було заплановано нараду співробітників. За словами Ґіффі, для неї це було важливо. «Я сподіваюся, що тут панує хороша атмосфера і що ми добре працюватимемо разом».

Читайте також:  Підсумки весняної конференції федеральних міністрів

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я