Підходи до Сирії та Афганістану вимагають перегляду

4

Чергова політична луна смертальної атаки у Золінгені.

Міністр внутрішніх справ Саксонії-Анхальт Тамара Цішанг (ХДС) критикувала роботу канцлера Олафа Шольца і своєї колеги Ненсі Фезер. Г-жа Цішанг вважає, що запропоновані ними заходи щодо обмеження міграції з Сирії та Афганістану є недостатніми.

Тамара Цішанг: “Не вистачає конкретних пропозицій”

Міністр внутрішніх справ Саксонії-Анхальт Тамара Цішанг заявляє, що заходи щодо захисту від ісламського терору, запропоновані Шольцем та Фезер, недостатні. Слідом за терористичною атакою в Золінгені, яка забрала життя трьох людей, федеральні політики оголосили про посилення обмежень у низці сфер.

29 серпня Олаф Шольц та Ненсі Фезер запропонували полегшити процедуру депортації злочинців. Крім того, передбачається заборона носіння холодної зброї у міжміському транспорті, на фестивалях та інших великих заходах.

Що пропонує Цішанг

Міністр заявляє, що більшість іммігрантів продовжують прибувати із Сирії та Афганістану. Ставлення сторони, що приймає, до цих людей досить прихильне. Вважається, що вони тікають від війни та тиранії.

Тамара Цішанг: підходи до Сирії та Афганістану потребують перегляду. Фото: Callum Darragh/wikipedia.org

Саме цей підхід турбує Тамару Цішанг. Вона сказала таке: «Необхідно перевірити реальність цієї небезпеки для всіх регіонів Афганістану та Сирії, чи важливі ці приводи для втечі з країни. Результати такої перевірки можна було б використати, щоби значно обмежити імміграцію».

Прийняти простіше, ніж депортувати

Тим часом ситуація з мігрантами із Сирії та Афганістану складна через міжнародне становище цих держав. Першу за три роки депортацію 28 афганців Німеччина змогла провести лише за посередництва Катару. Для країн ЄС комунікація із талібанським Кабулом чи не табу. Схожим чином справи і з Сирією.

Посольство Німеччини в Дамаску було закрито ще 2012 року. Дипвідносини збереглися, але ситуація непроста. І справа не лише у статусі сирійського керівника Башара Асада, якого звинувачують у скоєнні злочинів проти людяності. Сирія вважається одним із найбільших виробників синтетичного наркотику каптагон. Країна перебуває під санкціями ЄС ще й через це.

Читайте також:  Нетаньяху та Шольц відвідали меморіальний комплекс Голокосту

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я