Передислокація бомбардувальників послаблює Москву?

13

Кажуть, що армія РФ перекинула бомбардувальники дальньої дії на схід. Британська розвідка вважає, що це ускладнить дії Росії в Україні, але Москва, як і раніше, зможе здійснювати ракетні атаки.

 

За даними британської розвідки, російські збройні сили будуть ослаблені внаслідок переведення своїх далеких бомбардувальників на схід Росії. Передислокація далеких бомбардувальників – вимушений захід.

Лондон: передислокація далеких бомбардувальників послаблює Москву

Додаткові зусилля з технічного обслуговування та більша віддаленість від України ще більше скоротять обмежену кількість льотних годин застарілих далеких бомбардувальників Ту-95МС, йдеться у щоденному зведенні Міністерства оборони Великобританії. Проте Москва, як і раніше, зможе завдавати ударів крилатими ракетами повітряного базування по Україні зі сходу Росії, йдеться в повідомленні, оскільки дальність дії цієї зброї становить 5 000 км.

Передислокація далеких бомбардувальників: реакція на українські напади

Лондон ґрунтується на оцінці української інформації про те, що Росія наприкінці грудня перекинула на схід країни бомбардувальники далекого радіусу дії та іншу зброю. Раніше, 5 і 26 грудня, на удари зазнала авіабаза Енгельс на півдні Росії. Перекидання зброї в райони, розташовані далі від України, імовірно, є реакцією на ці напади, вважають британці.

З початку агресивної війни Росії проти України наприкінці лютого Міністерство оборони Великобританії щодня публікує інформацію про перебіг війни, посилаючись на дані розвідки. Це спосіб британського уряду протистояти російському наративу та тримати союзників у вузді. Москва звинувачує Лондон у кампанії з дезінформації.

.

Читайте також:  Екскурсія по гавані та "Бітлз"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я