Лідер російського парламенту загрожує Німеччині експропріаціями

14

Лідер російського парламенту В’ячеслав Володін пригрозив Німеччині експропріацією, якщо Берлін використатиме російські активи для відновлення України.

«Щойно це рішення буде прийнято, ми маємо право на рівні дії щодо власності Німеччини та інших держав», – написав Володін у своєму Telegram-каналі. До початку російської агресивної війни німецькі компанії були одними з найбільших прямих інвесторів у Росії.

Володін звинуватив Німеччину та Францію на початку війни. Мінська угода, яка принаймні частково поклала край бойовим діям на сході України у 2015 році, була підписана тодішнім канцлером Ангелою Меркель та тодішнім президентом Франції Франсуа Олландом лише для того, щоб обдурити Росію та міжнародну спільноту. Європейці ніколи не мали наміру виконувати угоду, стверджує глава російської Держдуми.

“Хочемо передати проблеми нашій країні”.

“Тепер уряд Німеччини вирішив передати нашій країні проблеми, створені його попередниками”, – написав він далі. З цією метою планується надати російську власність для відновлення України. 58-річний експерт пригрозив, що це призведе до відповідних контрзаходів у Росії. Після того, як багато західних компаній припинили свою діяльність у Росії через початок війни, російський уряд заборонив західним іноземцям продавати свою власність без спеціального дозволу.

У Німеччині вже якийсь час обговорюється можливість конфіскації російської власності для відновлення України. Федеральний міністр юстиції Марко Бушманн показав, що його відкрито для можливості експропріації російських олігархів. Однак у суді має бути доведено, що ці особи були залучені до військових злочинів або незаконних військових дій, сказав він.

Читайте також:  Ламбсдорф розглядається як новий посол у Росії

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я