Передвиборна програма “Зелених” у Бранденбурзі

13

Основними темами обговорення були енергетичний перехід, мобільність, надійне водопостачання та залучення кваліфікованих працівників.

 

Передвиборна програма «Зелених» у Бранденбурзі

“Зелені” у Бранденбурзі хочуть посилити свій профіль на тлі земельних виборів наступного року. Передвиборну програму «Зелених» розробили на конференції у Франкфурті-на-Одері в суботу. У робочій зустрічі в Kleist Forum взяли участь близько 150 членів “Зелених”, а також зацікавлені особи. Керівник «зелених» Ханна Гроссе Хольтруп повідомила в неділю газеті Deutsche Presse-Agentur, що основними темами були енергетичний перехід, мобільність, надійне водопостачання та залучення кваліфікованих працівників.

За її словами, необхідно «змінити напрямок» інтеграції біженців, беручи до уваги нестачу кваліфікованих робітників. «Для нас цілком зрозуміло: ми маємо вивести цих людей на ринок праці». Це також допоможе інтеграції. Для цього необхідно, щоб дипломи та кваліфікація біженців, які мають перспективи залишитися, легше визнавали. Крім того, «зелені» хочуть ширше та активніше пропонувати мовні курси.

У Бранденбурзі «зелені» перебувають в уряді разом із СДПН та ХДС. 2024 року відбудуться місцеві вибори, європейські вибори, а у вересні – земельні вибори. Згідно з останніми опитуваннями, «зелені» набирають 9%.

Енергетичний перехід – на порядку денному «Зелених»

Партія розглядає енергетичний перехід як можливість сільських районів. За словами лідера парламентської групи Партії зелених Бенджаміна Рашка, ці райони вже отримують вигоду від поновлюваних джерел енергії, наприклад, у вигляді доходу для муніципалітетів. Але це лише початок. “Люди можуть отримати ще більше вигоди від відновлюваних джерел енергії в плані тепла та електрики”.

«Гарантія мобільності» для мешканців країни також має бути включена до передвиборчої програми. «Це означає, що у будь-якій точці країни у них має бути можливість їздити громадським транспортом. На поїзді та автобусі – а там, де є прогалини, автобусом на вимогу», – уточнив Рашке.

Читайте також:  Бундестаг схвалив прискорення процедур створення інфраструктури

Іншим важливим питанням для «зелених» є нестача води у Бранденбурзі. Водопостачання має бути надійним навіть за умов кліматичної кризи, пояснив лідер партії «зелених». «Ось чому ми хочемо зберігати більше води у Бранденбурзі та захищати її від забруднення». Партія також хоче просувати циклічне використання води у промисловості, щоб великі споживачі також усвідомлювали свою відповідальність.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я