Передбачуваний ватажок супротивників корони заарештовано

12

Повідомляється, що група планувала використати зброю для захисту від коронавірусу у 2021 році. Їхнього передбачуваного лідера заарештовано в Португалії. Ця справа нагадує інші групи.

«Паладін» – Передбачуваний ватажок супротивників корони заарештовано

У Португалії заарештовано підозрюваного ватажка групи, яка розшукується вже кілька місяців. За даними слідства, група планувала використовувати зброю для боротьби із заходами боротьби з коронавірусом у Німеччині. 39-річний німець перебуває у Португалії під вартою у зв'язку з екстрадицією, повідомила прокуратура Кобленця.

Чоловік, який останнім часом жив у Баварії і проти якого у червні 2023 року палатою державної безпеки регіонального суду Кобленця було висунуто звинувачення, імовірно створив злочинну організацію та озброєну групу під назвою «Паладін» разом із двома іншими обвинуваченими у період з лютого по травень 2021 року. року. Про плани вчинення нападів не повідомлялося.

За даними прокуратури, 39-річний чоловік нібито виготовляв деталі зброї за допомогою 3D-принтера та навчав членів групи. Місцезнаходження чоловіка було невідоме не пізніше червня цього року. У листопаді його заарештували в Португалії. Поки невідомо, чи його переведуть до Німеччини і коли. Прокуратура не надала жодних додаткових подробиць, пославшись на особисті права обвинуваченого.

Чоловік мав соратників з Рейнланд-Пфальца.

Про справу раніше повідомляли політична журнальна програма ARD «Панорама» (NDR) та розслідувальний формат NDR «STRG_F». Згідно з повідомленням, 39-річний розшукуваний за європейським ордером на арешт родом із району Бернкастель-Вітліх у Рейнланд-Пфальці, а також 56-річний та 63-річний підозрювані.

Повідомляється, що під час розслідування справи про виготовлення зброї слідчі виявили докази, що 39-річний хлопець озброювався не один. Згідно з доповіддю, він використовував месенджери чи соціальні мережі, щоб знайти соратників та налагодити контакти.

Читайте також:  Трамп постане перед судом наступного тижня

За даними Генеральної прокуратури, злочин створення злочинної організації карається позбавленням волі терміном до п'яти років. В особливо тяжких випадках, наприклад, якщо злочинець є одним із ватажків, може бути призначений тюремний вирок на строк до десяти років. Створення збройної групи, з іншого боку, може бути покарано тюремним ув'язненням на строк до двох років.

Аналогічний випадок

Очікувана група «Паладін» нагадує групу «Об'єднані патріоти». В даний час у Вищому регіональному суді Кобленця (OLG) проходить процес над кількома передбачуваними членами цієї групи. Чотирьох чоловіків і одна жінка, які перебувають на лаві підсудних, звинувачуються в бажанні створити внутрішню терористичну організацію або в тому, що вони були її членами.

Передбачається, що «Об'єднані патріоти» планували, зокрема, викликати масштабне відключення електроенергії та викрасти федерального міністра охорони здоров'я Карла Лаутербаха (СДПН). Потім вони нібито планували скинути Німеччину та встановити нову конституцію на зразок Німецької імперії 1871 року.

Один із обвинувачених, наприклад, під час судового процесу докладно описав свій шлях на місце противників коронних заходів та повідомив, що під час пандемії він бачив Німеччину на шляху до диктатури.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я