Натуралізація тільки за умови прихильності до Ізраїлю

13

У майбутньому натуралізація в Саксонії-Анхальт перевірятиметься на предмет ознак антисемітських настроїв. Що це означає для заявників?

Близький Схід – Саксонія-Анхальт: натуралізація лише за умови прихильності до Ізраїлю

Відтепер претенденти на натуралізацію в Саксонії-Анхальт мають заявляти про підтримку права Ізраїлю на існування. Про це Міністерство внутрішніх справ повідомило наприкінці листопада у Магдебурзі у своєму указі адміністративні округи та незалежні міста, як заявила міністр Тамара Цішанг (ХДС).

В указі, який є у розпорядженні Deutsche Presse-Agentur, йдеться, що право ізраїльської держави на існування є державною причиною для Німеччини. «Отримання німецького громадянства вимагає прихильності до праву Ізраїлю на існування».

Тому безпосередньо перед натуралізацією заявники повинні письмово підтвердити, що вони визнають право Ізраїлю на існування і засуджують будь-які зусилля, спрямовані проти існування держави Ізраїль.

У разі натуралізації слід звернути увагу на те, чи «немає ознак антисемітських настроїв», сказав Зішанг. У листі до місцевої влади йдеться, що натуралізація виключається, якщо іноземці займаються діяльністю, спрямованою проти вільного демократичного порядку. Сюди також належать антисемітські правопорушення чи заперечення права Ізраїлю на існування.

Декрет рекомендує місцевій владі уточнити формулювання декларації. Якщо заявник відмовляється зробити заяву, сертифікат про натуралізацію може бути не виданий. Це має бути зазначено у досьє, а заява про натуралізацію має бути відхилена, йдеться у документі.

Читайте також:  Шотландська боротьба за гендерну ідентичність

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я