Пехштейн після виступу у формі: прямої заборони немає

24

Олімпійська спортсменка Клаудія Пехштайн відкинула критику щодо її появи на заході ХДС у поліцейській формі. Ковзанярка заявила газеті «Більд», що вона не є членом ХДС, але була гостем ХДС – «і це як спортсмен, державний службовець і співробітник федеральної поліції».

Згідно з поліцейським статутом, носіння форми поза службою дозволено та заборонено лише у разі хвороби або при виконанні почесної державної посади, продовжила вона. “Прямої заборони на носіння форми на святкових заходах не існує”, – сказала Пехштайн.

Іспит згідно із законом про державну службу

Взимку спортсменка є офіцером федеральної поліції. Вона з’явилася у формі на з’їзді ХДС у Берліні у суботу, що викликало дискусію у вихідні дні. Відповідно до законодавства про державну службу на державних службовців поширюється обов’язок дотримуватися нейтралітету. Федеральна поліція згодом розпочала розслідування відповідно до законодавства про цивільну службу.

Пехштайн заявила Bild, що їй було честю носити форму і що вона зробить це знову. За її власними даними, Пехштайн попросила представника профспілки федеральної поліції та начальника перед виходом у формі. За словами Пехштайн, поява у формі була для неї необов’язковою.

Мерц: «блискучий» зовнішній вигляд

Раніше лідер ХДС Фрідріх Мерц уже відкинув критику. Вчора ввечері він сказав про «блискучий» виступ Пехштайну. Зі свого досвіду вона розповіла, наскільки важливі клуби та популярний спорт. Саме ця заява його зацікавила, а не зовнішній вигляд.

У своєму виступі Пехштейн, окрім іншого, виступала за зміцнення клубного та шкільного спорту. Вона також закликала до депортації осіб, яким відмовлено у наданні притулку. Це забезпечило б більшу безпеку у повсякденному житті. Можливість користуватися громадським транспортом «без небезпечних поглядів» – одна з проблем, що особливо обтяжує людей похилого віку та жінок. Поліпшення в цій галузі мають бути важливішими, «чим міркування про те, чи потрібно ставити гендерну зірку, чи можна як і раніше називати концерт німецьким Liederabend, чи можна, як і раніше, замовляти циганський шніцель», – сказав Пехштайн.

Читайте також:  Фезер хоче переглянути законопроект про зброю

Пехштайн у п’ять разів вигравав золоту медаль на зимових Олімпійських іграх. Спортсмен балотувався від ХДС у Берліні на виборах до Бундестагу у 2021 році, але не пройшов до парламенту.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я