ХДС Саара критикує “фіктивну допомогу” на опалення

8

Вона призведе лише до «масової втрати довіри» до політики.

 

ХДС Саара критикує “фіктивну допомогу” на опалення

У парламенті землі Саар опозиційний ХДС розкритикував «фіктивну допомогу», яку надає федеральний уряд для приватних власників мазутних обігрівачів. «Для 90% жителів Саара подання заяви – це марно витрачений час», – сказав депутат Марк Шпайхер (ХДС). Він додав, що процес подання заявок, який став можливим у Саарі лише з 8 травня, показав, що з перших 1 500 заявок «дві жменьки» мають право на схвалення.

«Більшість із них підуть з порожніми руками», – сказав Шпайхер, говорячи про «масову втрату довіри» до політики. Він зажадав від уряду запровадити «саарську енергетичну надбавку», оскільки у Саарі особливо багато опалення здійснюється за допомогою мазуту. “Існує величезний соціальний дисбаланс”. Депутат Карстен Беккер (AfD) також сказав: “Ми сподіваємося, що уряд землі простежить і виправить те, що було зіпсовано в Берліні”.

Юрген Барке (СДПН), міністр економіки землі Саар, відкинув критику. Він сказав, що програма допомоги була запущена всіма федеральними землями разом із федеральним урядом. «Нас не треба дорікати, що ми безвідповідально ставимося до турбот і потреб людей». Себастьян Шмітт (СДПН), член парламенту, зазначив, що допомога у важких ситуаціях була надана лише тому, що Саарська земля виступала за неї у Берліні.

Пропозиція ХДС про ухвалення резолюції з вимогою «Енергетичних грошей Саара» була відхилена урядовою більшістю СДПН у парламенті землі.

Читайте також:  Коаліція посварилася через постачання танків в Україну

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я