Парламент МВ наполягає на розпускі Фонду захисту клімату

16

Фонд було створено у 2021 році, щоб завершити будівництво «Північного потоку – 2».

 

Парламент МВ наполягає на розпускі Фонду захисту клімату

Парламент землі Мекленбург-Передня Померанія дотримується своєї вимоги щодо розпуску спірного Фонду захисту клімату – незважаючи на юридичні сумніви правління фонду. У середу, після годинної зустрічі з лідерами 6 парламентських груп, президент ландтагу Біргіт Гессе відхилила заяву голови фонду, колишнього прем’єр-міністра Ервіна Зеллерінга (СДПН), про те, що рішення ландтагу від березня 2022 року було незаконним.

«Звичайно, ландтаг має право прийняти рішення на таку вимогу», – наголосила Гессе. Вона також зажадала від уряду інформацію про те, чи він може виконати постанову ландтагу. “Якщо це не так, – сказала вона, – то слід повідомити, які перешкоди стоять на шляху”.

Фонд було створено на початку 2021 року, щоб дозволити завершити будівництво газопроводу «Північний потік – 2» в обхід санкційних загроз з боку США щодо компаній, що беруть участь у проекті. У відповідь на агресивну війну Росії проти України парламент штату закликав уряд працювати над тим, «щоб Фонд захисту клімату та довкілля MV не продовжував існувати».

Читайте також:  Міністри цифрових технологій закликають до швидкого регулювання ІІ

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я