“Останнє покоління” скоїло 580 злочинів

26

“Це зовсім нічого не робить для захисту клімату”: Фезер різко критикує дії “Останнього покоління”. З початку 2022 року активісти скоїли сотні правопорушень.

 

«Останнє покоління» скоїло 580 злочинів

Федеральне міністерство внутрішніх справ приписує 580 кримінальних злочинів активістам групи із захисту клімату «Останнє покоління». «У поле зору поліції потрапило 740 осіб», – повідомила міністр Ненсі Фезер (СДПН) газеті Bild am Sonntag. Вона згадала період з початку 2022 року та послалася на перший ситуаційний звіт Федерального відомства кримінальної поліції про групу. «Йдеться здебільшого про примус та заподіяння шкоди майну».

Фезер розкритикувала протести групи, заявивши: «Ми не прийнятні, коли активісти порушують права інших людей. Це анітрохи не допомагає захисту клімату, навпаки: активісти завдають величезної шкоди ухваленню». Вона захистила втручання поліції та засудження активістів. “Це правильно”, – сказала вона. Водночас вона наголосила: «Але є різниця між злочинцями та екстремістами».

Група в основному привертає до себе увагу блокуванням вулиць з використанням записаних на плівку активістів та нападами на витвори мистецтва та заявляє, що діє в ім’я захисту клімату.

Читайте також:  Без нас Баварія була б гірше керована

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я