Врятовані діти розповіли одну деталь про катастрофу

32

Врятовані з джунглів діти все ще перебувають у лікарні, але, зважаючи на все, вони вже змогли розповісти одну деталь про катастрофу. Батько тим часом повідомляє про погрози розправи.

 

Колумбія: Врятовані діти розповіли одну деталь про катастрофу

Мати дітей, врятованих із тропічного лісу на півдні Колумбії, як кажуть, прожила ще кілька днів після авіакатастрофи, що сталася понад місяць тому. «Моя старша дочка сказала мені, що її мати прожила ще чотири дні», – сказав батько братів та сестер у неділю у столиці Боготі. Перед смертю вона, можливо, сказала «йди».

Він сказав, що його діти поки не розповіли йому більше нічого про своє перебування у джунглях. «Їх нелегко розпитати. Вони не їли нормально 40 днів, не спали. Я сподіваюся, що діти добре одужають, тоді вони самі зможуть розповісти, що сталося».

Батько повідомляє про погрози

Батько також повідомив про погрози розправи з боку групи, що відкололася від партизанської організації «Фарк». «Фронт Кароліни Рамірес шукає мене, щоб убити. Мені загрожують, я їм мішень», – сказав Мануель Раноке. “У них є економічні інтереси, і якщо ти не робиш те, що вони кажуть, ти для них ворог”. Фронт Кароліни Рамірес – це група, що відкололася від повстанського угрупування «Фарк», яка не підтримує мирну угоду, підписану в 2016 році. Вона займається торгівлею наркотиками і, як вважають, нещодавно вбила чотирьох неповнолітніх на півдні країни.

Пошукові групи знайшли дітей у п’ятницю після 40 днів пошуків у тропічних лісах на півдні країни. Вони розбилися 1 травня на гвинтовому літаку Cessna 206 у департаменті Какета. Внаслідок аварії загинули пілот і вождь корінного народу. Мати дітей, за словами старшої дочки, померла за чотири дні після катастрофи. Лише 16 травня співробітники сил спеціальних операцій колумбійської армії дісталися уламків літака та виявили тіла трьох дорослих. Згідно з попереднім звітом авіаційного відомства, невеликий літак зіткнувся з верхівками дерев, а потім вертикально звалився на землю. Передбачається, що зіткнення з деревами настільки сповільнило удар, що задня кабіна майже не постраждала, тому діти вижили.

Читайте також:  Air New Zealand зважуватиме пасажирів

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я