Оркан Оздемір хоче залишатися в опозиції

14

Депутат від СДПН Оркан Оздемір вважає, що чорно-червона коаліція – це шкідливо його партії. Як молодший партнер берлінські соціал-демократи можуть лише програти з ними. Його пропозиція: краща тоді опозиція.

 

Оркан Оздемір хоче залишатися в опозиції

Берлінський депутат від СДПН застерігає свою партію від коаліції із ХДС. Оркан Оздемір хоче залишатися в опозиції: Він побоюється, що інакше соціал-демократи зазнають великих втрат на наступних виборах у 2026 році і згодом проведуть багато років в опозиції. Оздемір, який одержав 12 лютого один із чотирьох прямих мандатів для СДПН, рекомендує не чекати на це, а відразу ж обійтися без участі в уряді.

«На повторних виборах СДПН не виграла жодного виборчого округу у другому голосуванні. Який знак нам потрібний від народу, щоб сказати: ей, ми зрозуміли, ми переходимо в опозицію?» – сказав він в інтерв’ю Deutsche Presse-Agentur.

Три великі питання: Адміністративна реформа, будівництво та транспорт

«Другий момент: ми хочемо бути при владі, тому що ми хочемо вирішити три великі питання: Адміністративна реформа, будівництво та транспорт», – сказав депутат від Темпельхоф-Шенеберга. «Адміністративна реформа також дуже сильно торкнеться районів. Але у нас немає більшості із чорно-червоними у раді мерів», – попередив Оздемір. «Я запитую себе: як ми збираємося здійснити найбільшу і найскладнішу структурну реформу, з якою колись стикалася земля Берлін за «чорно-червоних», якщо в нас не буде там більшості?».

«Якщо ми не проведемо цієї реформи правильно, ми не зможемо правильно провести будівельний сектор. А транспорт – це також значною мірою справа району», – стверджує депутат від СДПН. «У внутрішніх районах міста всі радники, які займаються питаннями транспорту, перебувають у зелених. Тому іншої транспортної політики не буде, каже він. «Я не піду в уряд як СДПН, у тому ослабленому становищі, в якому я перебуваю, якщо з самого початку знатиму, що не зможу вплинути на три найважливіші пункти», – сказав Оздемір.

Читайте також:  Федеральний фіскальний суд оголосив рішення щодо позову проти компанії Soli

“Може статися так, що ми отримаємо 16% за три з половиною роки, а потім опинимося в опозиції на десятиліття”. Його зустрічна пропозиція: «Ми беремо ці три роки зараз і йдемо в опозицію як велика парламентська група». За його словами, маючи 34 депутати, партія стане гравцем, який представляє широкий центр міста. «Тоді ми матимемо хороший шанс на повернення, якщо ми добре попрацюємо в опозиції».

Опозиція – єдина надія знову стати сильнішою у 2026 році

З іншого боку, якщо СДПН не зможе змінити ситуацію в уряді з важливих питань, сказав він, червоно-зелено-червоні не зрозуміли правильно, чорно-червоні не зрозуміли правильно. Що поєднує? СДПН», – побоюється Оздемір. «Це мій аргумент, чому я кажу: опозиція – єдина надія знову стати сильнішою у 2026 році».

У планованій чорно-червоній коаліції СДПН також не матиме портфеля з правом вето, тобто канцелярії Сенату та фінансового управління. «У чорно-червоних є лише три роки, і ХДС зможе відкласти багато речей, які їм не потрібні», – сказав Оздемір. «У нас також є 150 тестових завдань у коаліційній угоді. Для мене вони вже виконані – ХДС зовсім не зацікавлена ​​у реалізації багатьох позитивних моментів, які ми маємо».

Члени берлінської СДПН мають час до 21 квітня, щоб проголосувати за коаліційною угодою між ХДС і СДПН. Результат буде оголошено 23 квітня.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я