OpenAI випустив довгоочікувану модель нейромережі для створення відео

6
ШІ нейромережа

Розробник заявляє, що робить низку кроків щодо забезпечення безпеки перед тим, як зробити Sora доступною широкому загалу.

OpenAI робить ще одну революцію і випускає нейромережу Sora, яка генерує якісні відео за текстовим описом. Інформацію про розробку компанія опублікувала на офіційному сайті. Там же можна побачити вдалі приклади генерації.

Нейромережа Sora

“Уявляємо Sora – нашу модель. Вона може створювати відео тривалістю до однієї хвилини, зберігаючи візуальну якість та відповідність запиту користувача”, – йдеться на сайті розробника.

Зараз Sora в закритій беті доступна дуже невеликій кількості користувачів, але скоро вийде і для всіх бажаючих.

Модель має глибоке розуміння мови, що дозволяє їй точно інтерпретувати запити і створювати переконливих персонажів, що виражають яскраві емоції. Sora також може створювати кілька знімків в одному згенерованому відео, які точно зберігають персонажів та візуальний стиль.

Розробник заявляє, що робить низку кроків щодо забезпечення безпеки перед тим, як зробити Sora доступною широкому загалу. Ми працюємо з командою “червоних” тестерів – експертами у таких галузях, як дезінформація, упередженість, а також із контентом, що викликає ненависть. Вони тестуватимуть модель на міцність.

Читайте також:  ШІ в інтернет-маркетингу – новітні технології

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я