ООН та скасування зернових угод: багато хто може загинути

14

З початку тижня українське зерно більше не перетинає Чорне море – Росія розірвала угоду про експорт. ООН попереджає, що наслідки будуть катастрофічними. Це питання життя та смерті.

 

ООН та скасування зернових угод: багато хто може загинути

Скасування зернових угод Росією – угоди про експорт українського зерна через Чорне море – спровокувало реакцію Організації Об’єднаних Націй. ООН попередила про погіршення ситуації із голодом у світі.

Для 362 мільйонів людей у ​​69 країнах, які залежать від продовольчої допомоги, це рішення «загрожує їхньому майбутньому, майбутньому їхнім дітям та їхнім родинам», – заявив координатор надзвичайної допомоги ООН Мартін Гріффітс на засіданні Ради Безпеки ООН у Нью-Йорку. «Вони не засмучені, вони розсерджені. Вони бояться, вони переймаються. Дехто голодуватиме. Багато хто може померти внаслідок цих рішень».

Багато мільйонів тонн продовольства

У понеділок Москва оголосила про припинення угоди щодо експорту українського зерна через Чорне море, незважаючи на всі міжнародні заклики. Згодом Москва оголосила, що судна, що прямують до українських портів, розглядатимуться як можливі військові цілі в майбутньому. В останні ночі Росія атакувала порт Одеси, звідки останніми місяцями було вивезено багато мільйонів тонн продовольства, а також інші українські міста на Чорному морі. Москва веде агресивну війну проти України вже 17 місяців.

Співробітник ООН з політичних питань Розмарі ДіКарло застерегла Росію перед Радою Безпеки від ескалації ситуації в Чорному морі: «Будь-який ризик поширення конфлікту внаслідок військового інциденту в Чорному морі, чи то навмисний, чи ненавмисний, має бути запобігти будь-якою ціною, оскільки він може мати потенційно катастрофічні наслідки для всіх нас».

Читайте також:  США загрожує зниження рейтингу

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я