Олексій Навальний серйозно захворів – слова адвоката

19

Адвокат вимагає провести токсикологічну експертизу свого підзахисного.

 

Олексій Навальний серйозно захворів – слова адвоката

За словами його адвоката, Олексій Навальний, противник Кремля, який перебуває в ув’язненні в Росії, знову серйозно захворів. Минулими вихідними через сильний біль у животі в тюремний табір вночі навіть довелося викликати лікаря швидкої допомоги, написав Вадим Кобзєв у Твіттері у вівторок. “Невідома хвороба, яку ніхто не лікує”, – додав він. 46-річний Навальний, який вже виглядав помітно виснаженим на попередніх відеозаписах, втратив ще 8 кілограмів ваги приблизно за 2 тижні. Адміністрація в’язниці не передає ліки, надіслані матір’ю Навального.

Далі Кобзєв написав, що не виключає можливості того, що Навального, який у 2020 році ледве пережив замах із застосуванням нервово-паралітичної речовини «Новичок», зараз знову навмисно роблять хворим. Тому він вимагав провести токсикологічну та радіологічну експертизу свого підзахисного. «Для інших це може здатися маренням та параної, але не для Навального після «Новичка», – пояснив адвокат. На той час сам Навальний звинуватив президента Росії Володимира Путіна в нападі на нього. Кремль відкинув цю версію.

Понад два роки Навальний міститься в особливо суворих умовах у тюремному таборі приблизно за 260 кілометрів на північний схід від Москви. Він був засуджений російським судом за передбачуване шахрайство, але на міжнародному рівні видатний супротивник Путіна вважається політичним ув’язненим. В останні місяці його неодноразово переводили до маленької одиночної камери, де він неодноразово скаржився на проблеми зі здоров’ям.

Читайте також:  Навальний хоче продовжити боротьбу за вільну Росію

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :