Олаф Шольц захистив Грецію від Туреччини

16

Він прилетів на Балкани із візитом.

Олаф Шольц захистив Грецію

Бундесканцлер Олаф Шольц захистив Грецію від територіальних претензій Туреччини. Він зазначив, що дві країни НАТО не повинні настільки серйозно конфліктувати.

Проблема полягає в тому, що Греція має велику кількість островів у Середземному морі. Деякі з них безлюдні і дуже малі. На частину цих маленьких клаптиків землі претендує Туреччина.

Нещодавно Реджеп Ердоган сказав, що якщо Греція продовжить займати острови, «одного разу вночі Туреччина прийде». Це стурбувало владу Греції. Як з’ясувалося, такі заяви не подобаються Шольцю.

Олаф Шольц захистив Грецію: упор на міжнародне право

Лідер Німеччини розповів про своє бачення проблеми грецькій газеті «Те Неа». Він повністю став на бік Греції. “Завуальовані військові загрози неприйнятні”, – повідомив канцлер перед зустріччю з прем’єром Греції Кіріакосом Міцотакісом в Афінах.

Шольц також заявив, що готовий виступити посередником у врегулюванні конфлікту. За його словами, «добросусідські відносини між Грецією та Туреччиною дуже важливі для Європи. Особливо зараз”. Спірні питання пропонує вирішувати з допомогою міжнародного права, а чи не сили.

Турецький уряд уже налаштований проти будь-якої німецької участі у конфлікті. Все сталося через те, що міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок зайняла напрям Грецію. Сталося це ще у липні.

Олаф Шольц захистив Грецію та допомагає Україні

Шольц також прибув до Греції не просто подивитися на Акрополь. Він обговорюватиме з Міцотакісом політичні питання, зокрема пов’язані з війною в Україні. На порядку денному – постачання уряду Зеленського 40 радянських танків.

Читайте також:  Світлофорна коаліція демонструє єдність лідерів

Ці танки опинилися в Греції після того, як перестала існувати НДР. Наразі Німеччина пропонує обмін. Замість 40 старих машин, що їх Греція відправить на фронт, міноборони Німеччини поставить у країну 40 бронетранспортерів Marder.

Корінь усіх суперечок між Туреччиною та Грецією – родовища природного газу у Східному Середземномор’ї. Європейські країни наполягають на «спільному розвитку потенціалу цього регіону». Насправді це, зважаючи на все, нездійсненно.

Найвідоміша грецько-турецька спірна територія – це Кіпр. З 1974 острів розділений на Південний Кіпр, керований греками, і Північний, під керівництвом Туреччини.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я