Обама повертається у передвиборчу гонку

14

«Коли демократія занепадає, це загрожує наслідками».

Обама повертається

Екс-президент Барак Обама залишає свій кабінет та повертається на політичну арену.

У Джорджії, де його партії загрожує втрата місця в Сенаті, Обамі вдається залучити на свій бік велику кількість виборців. Понад 5000 прихильників збираються у переповненій залі Конгресу.

«Країна пережила важкі часи»

Багато чого змінилося в країні та світі з того часу, як Обама пішов з активної політики шість років тому. «Можна впевнено сказати, що країна пережила лихоліття», — заявляє сам екс-президент.

Судячи з опитувань, цього року у демократів справи не дуже добре. Більше того, швидше за все вони «втратять» палату представників.

З харизмою та холоднокровністю

Багато хто вважає поїздку Обами наприкінці передвиборчої кампанії, своєрідною рятувальною операцією в останню хвилину. Обама за кілька днів побував в Атланті, Детройті, Мілуокі та Лас-Вегасі. Наскільки це допоможе демократам – покаже час.

Політичні аналітики зовсім не здивовані, що чинний президент практично не бере участі в виборчій кампанії в останній місяць. Справа в тому, що Джо Байден з його поганими рейтингами скоріше був би тягарем для кандидатів, ніж допомогою. Партійні стратеги сподіваються, що досі популярний Обама зможе переламати тенденцію чи принаймні уповільнити її.

Великий ажіотаж у Атланті

У Атланті спостерігається великий ажіотаж. Перші відвідувачі з’являються за вісім годин до офіційного старту програми. На своїх виступах Обама відкрито висвітлює питання, які нині завдають демократам великих проблем із передвиборчою кампанією. Насамперед це рекордна інфляція, в якій республіканці звинувачують чинний уряд.

Одна з промов Обами, що викликала бурхливі дискусії: бензин дорожчає, продукти дорожчають. Це боляче. Але спитайте себе, хто з цим зараз хоч щось може зробити? Республіканці хотіли урізати соціальну допомогу та знизити податки для багатих, але хіба звичайні люди від цього виграють?».

Читайте також:  СДПН та "зелені" однозначно виступають за нову коаліцію в Бремені

Обама, як і раніше, залишається обдарованим оратором.

Колишній президент США плавно перемикається між поточними політичними коментарями, наголошуючи на фундаментальніших зауваженнях. «Коли демократія занепадає, це загрожує наслідками», — попереджає виборців екс-президент, вказуючи на численні країни, де не дотримуються свободи слова та прав людини, де фальсифікуються вибори та процвітає корупція.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я