ОАЕ послаблює обмеження Covid та спрощує носіння масок

21

На тлі мінімальної захворюваності на коронавірус протягом кількох місяців.

ОАЕ послаблює обмеження Covid

Об’єднані Арабські Емірати зняли майже всі обмеження, пов’язані з коронавірусом, через два з половиною роки після початку пандемії. ОАЕ послаблює обмеження Covid не просто так, а тому що випадки захворювання в країні Перської затоки продовжують постійно знижуватися вже кілька місяців. При цьому в Катарі також є послаблення щодо маскового режиму.

ОАЕ послаблює обмеження Covid: зміни

Згідно з заявою Національного управління з надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків стихійного лиха ОАЕ, маски будуть необов’язковими у більшості громадських місць, включаючи місця молитов, з 7 листопада 2022 року. Вони, як і раніше, будуть обов’язковими лише у медичних закладах та центрах для людей з обмеженими можливостями. Для місцевих мешканців та туристів все нові правила схожі.

Також мешканцям більше не знадобиться система «зеленої перепустки» у державному додатку охорони здоров’я для входу до громадських установ. Воно буде обмежено підтвердженням вакцинації та результатами тестів, коли це необхідно.

Як ОАЕ переживали період коронавірусу та локдауну?

ОАЕ, до складу яких входять емірати Абу-Дабі та Дубай, повідомляли в середньому про 300 випадків захворювання на день протягом останніх кількох місяців. У країні була одна з найшвидших у світі програм вакцинації та найнижчий рівень смертності.

Протягом усієї пандемії ОАЕ в основному не вдавалися до методу тотального локдауну, який був у багатьох інших країнах, включаючи Китай. Натомість покладаючись на суворі вимоги носіння масок та щеплення. Дії уряду щодо пандемії залучили відвідувачів з усього світу, які хотіли уникнути обмежень у своїх країнах.

Читайте також:  Колишній гітарист Duran Duran Тейлор страждає на онкологію

ОАЕ послаблює обмеження Covid: Катар також скасовує маски

Катар, який знаходиться в безпосередній близькості від ОАЕ, і який приймає цьогорічний чемпіонат світу з футболу, також послабив обмеження минулого місяця.

ОАЕ послаблює обмеження Covid: Катар також скасовує маски.  Фото: PressmasterShutterstock

Зняття обмежень для туристів у цих арабських країнах якраз вчасно. Оскільки багато фанатів футболу, які, як очікується, прибудуть у Доху (столицю Катару) на захід, швидше за все, залишаться жити в Дубаї. В результаті для багатьох стане приємним бонусом, що більшість обмежень в ОАЕ та Катарі не діють.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :