Нові демонстрації у Лівані

13

Економічна криза у Лівані змушує людей виходити на вулиці. Вони протестують проти банків, які відмовляють їм у доступі до своїх заощаджень.

 

Нові демонстрації у Лівані

Нові демонстрації в Лівані: кілька десятків демонстрантів провели в Бейруті акцію протесту проти економічної кризи, що посилюється. За словами кореспондента агентства dpa, вони напали на кілька банків, розбили вікна, підпалили шини і зламали банкомати. Лунали крики: «Банки Лівану крадуть наші гроші!». Оскільки в Лівані не вистачає іноземної валюти, банки вже давно дозволяють своїм клієнтам знімати лише обмежену кількість грошей.

“Ми не зупинимося, поки всі вкладники не заберуть із банків свої останні долари”, – заявила Deutsche Presse-Agentur представниця Асоціації обурених вкладників. Асоціація була заснована на початку нещодавньої економічної кризи у Лівані у 2019 році. Вона надає підтримку клієнтам банків у отриманні доступу до своїх заощаджень. Подібні демонстрації відбуваються у Лівані постійно.

Суворі обмеження на зняття коштів

З кінця 2019 року середземноморська країна загрузла у найважчій економічній та фінансовій кризі у своїй історії. У дивовижній країні закінчується іноземна валюта. Щоб упоратися із ситуацією, банки запровадили суворі обмеження на зняття іноземної валюти. В результаті люди більше не можуть отримати доступ до своїх заощаджень у доларах. Багато ліванців мають рахунки в американській валюті.

Криза також пояснюється десятиліттями корупції у політиці та бізнесі. Ліванська валюта втратила понад 95% своєї вартості. За даними Організації Об’єднаних Націй, три чверті із понад шести мільйонів жителів країни живуть у бідності.

Читайте також:  Папі Римському зробили операцію

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я