Нойбауер оптимістична, незважаючи на невдалий референдум

86

Берлін повинен взяти на себе зобов’язання стати кліматично нейтральним до 2030 року, а не до 2045 року, як передбачалося раніше.

 

Нойбауер оптимістична, незважаючи на невдалий референдум

Активістка кліматичного руху Луїза Нойбауер висловила оптимізм щодо більш амбітних кліматичних цілей, незважаючи на невдалий референдум. «Ми не дозволимо критикам та скаржникам зупинити нас. Давайте не забуватимемо про те, чого ми тут досягли», – сказала Нойбауер у неділю на передвиборчій вечірці альянсу «Klimaneustart». Рішення провалилося, оскільки не було набрано необхідної мінімальної кількості голосів «за».

Вона сказала, що цей результат не поразка кліматичного руху, а поразка всіх жителів Берліна. “На даний момент це справжній перелом для всіх тих, від кого залежать кошти для існування”, – наголосила Нойбауер. Проте, за її словами, необхідно обговорити, чому багато людей також проголосували проти референдуму. «Нам не потрібно ходити навколо та навколо, я думаю, що сьогодні також важко думати про те, що буде з людьми, які проголосували «ні». Ми також продовжуємо боротися за людей, котрі сьогодні проголосували «ні».

Референдум за амбітніші кліматичні цілі в Берліні не відбувся, оскільки не було набрано необхідної мінімальної кількості голосів «за». Альянс «Klimaneustart» хотів, щоб голосування було спрямоване на зміну закону про енергетичний перехід у країні. Зокрема, Берлін має взяти на себе зобов’язання стати кліматично нейтральним до 2030 року, а не до 2045 року, як передбачалося раніше.

Читайте також:  Після антитерористичної операції брати залишаються під вартою

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я