7 причин, чому не варто ділитися паролем від свого Wi-Fi з іншими

33

Поділитися паролем від Wi-Fi з друзями може здатися логічним та доброзичливим жестом, але насправді це може призвести до серйозних проблем для вас та вашої мережі. Видання Daily Mail опублікувало матеріал, в якому перераховано головні причини, через які варто двічі подумати перед тим, як ділитися паролем від свого Wi-Fi з будь-ким.

1. Незаконні завантаження

Якщо хтось інший використовує ваше інтернет-з’єднання для завантаження нелегального контенту, він залишить “слід онлайн” назад до вашого маршрутизатора.

2. Розповсюдження шкідливого ПЗ

Шкідливе програмне забезпечення дуже часто працює у фоновому режимі, а це означає, що людина може зовсім не підозрювати про зараження при підключенні.

Якщо пристрій, наприклад смартфон, заражений шкідливим програмним забезпеченням і підключається до мережі Wi-Fi, він може атакувати ваші комп’ютери, телефони та планшети в міру свого поширення.

3. Доступ до даних

Дозволяючи комусь підключитися до мережі Wi-Fi, ви фактично надаєте цій людині доступ до системи, через яку проходять дані.

4. Блокування вашого IP

Деякі веб-ресурси, у тому числі соцмережі та онлайн-ігри, можуть блокувати IP-адреси користувачів, які порушили умови обслуговування. Якщо хтось із тих, хто використовував вашу мережу, зробив це, то постраждаєте і ви самі.

5. Використання пароля

Якщо пароль від вашого Wi-Fi збігається з паролями від інших облікових записів, то цим можна зловжити, отримавши доступ до ваших облікових записів.

6. Уповільнення інтернету

Якщо ваш друг буде використовувати вашу мережу для завантаження великого обсягу даних, це може зменшити швидкість вашого інтернету. Наприклад, якщо ви дивитеся фільм у 4K, а хтось завантажує великі файли та грає в онлайн-гру, ви можете виявити, що все працює дуже погано.

7. Ваш пароль може “піти по руках”

Так, ніхто не застрахований від того, що ваш знайомий надасть пароль іншому знайомому. А це підвищує всі перераховані вище ризики, передає УНІАН.

Читайте також:  Сама людина не зможе помітити перші симптоми: захворювання очей, які можуть призвести до повної сліпоти

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я