Німецькі політики відвідали російський прийом

18

“Нацизму не можна давати жодного шансу на відродження, навіть у вигляді русофобії.”

 

Німецькі політики відвідали російський прийом

Окремі німецькі чинні та колишні політики, включаючи колишнього канцлера Герхарда Шредера (СДПН) та лідера AfD Тіно Крупалла, відвідали прийом у посольстві Росії в Берліні з нагоди річниці перемоги над нацистською Німеччиною. За словами Хрупалли та інших учасників, Шредер був там зі своєю дружиною Со-Йон Шредер-Кім; він спочатку не відповів на запити про це.

Раніше «Berliner Zeitung» повідомляла про прийом у вівторок, на який не прийшло багато інших німецьких політиків на знак протесту проти російської війни в Україні. Серед інших учасників був політик від Лівої партії Клаус Ернст.

Хрупалла сказав у середу в Берліні Deutsche Presse-Agentur: «Так, я був запрошений на прийом до російського посольства разом з Олександром Гауландом, як я впевнений, і всі лідери парламентських груп». Донедавна 9 травня був днем ​​пам’яті, «у якому німецькі політики з усіх партій, представлених у Бундестазі, брали участь як само собою зрозуміле», – уточнив політик AfD. “Цей діалог не повинен перериватися під час кризи”. Примирення особливо важливе у такі історично значущі дні, сказав він. “При цьому для мене було важливо впевнено представити німецький погляд на історію та сьогодення”, – сказав Крупалла, який разом з Алісою Вайдель очолює партію та парламентську групу AfD.

У березні на дебатах у Бундестазі Хрупалла заявив: «Україна виходить із цієї війни, яка програла, як і Росія. У цій війні знову є лише один переможець і цей переможець називається США».

Нацизму не можна давати жодного шансу

Уряд Німеччини не захотів коментувати участь німецьких політиків у прийомі. «Вона не бачить причин коментувати це», – сказав речник уряду Штеффен Хебестрейт. Офіс лідера парламентської партії ВДП Крістіана Дюрра спростував інформацію про те, що він отримав запрошення на прийом.

Читайте також:  Угоди щодо базової допомоги на дитину буде досягнуто

Колишній лідер Лівої партії Ернст виступив на захист своєї присутності на прийомі. Ернст сказав “Berliner Zeitung”, що він прийшов, “незважаючи на складну ситуацію через війну”, тому що “Росія відіграла вирішальну роль у розгромі фашизму”. Ернст, який очолює комітет Бундестагу із захисту клімату та енергетики, кілька тижнів тому закликав припинити економічні санкції проти Росії, «бо в результаті вони спрямовані проти населення і промисловості самої країни».

За даними посольства, на прийомі були присутні представники держав-членів СНД та «дружніх країн» Азії та Африки, а також ветерани, представники Російської православної церкви та громадськості Німеччини. У своєму виступі посол Росії Сергій Нетаєв зазначив, що «машина смерті» німців коштувала життя 27 мільйонам радянських громадян. Відповідно до тексту виступу, розміщеного на сайті посольства, він поскаржився на «почастішання спроби спотворити історію задля нинішньої політичної кон’юнктури, зрівняти жертв і катів, а також переможців і переможених». “Нацизму не можна давати жодного шансу на відродження, навіть у вигляді русофобії”, – сказав Нетшаєв.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я