Німецькі фермери заблокували ключові морські порти

30

Сотні фермерів у понеділок використали трактори, щоб заблокувати доступ до ключових портів Німеччини, посилюючи протести проти планів уряду щодо скорочення субсидій на сільське господарство.

Близько 100 тракторів було припарковано на стратегічних маршрутах, що ведуть до порту Гамбурга, порушуючи доступ до найбільшого в Німеччині та одного з найбільш жвавих у Європі портів для міжнародних контейнерних перевезень.

Німецькі фермери заблокували ключові морські порти під час нової хвилі протестів

Інші невеликі порти на північному узбережжі Німеччини – Вільгельмсхафен і Бремерхафен – також блокувалися тракторами.

Поліція Бремерхафена повідомила, що ведуться переговори з фермерами, щоб полегшити доступ до гавані.

За словами поліції, близько 1500 тракторів також затримували рух у Гамбурзі.

Фермери Німеччини протестують із грудня у зв'язку з планами канцлера Олафа Шольца відмовитися від субсидій у сільськогосподарському секторі після того, як шокуюче рішення суду пробило величезний пролом у планах уряду щодо витрат.

Мітинги змусили уряд частково відмовитися від скорочення витрат, пообіцявши відновити знижку на податок на транспортні засоби та поступово відмовитися від субсидій на дизельне паливо протягом кількох років, а не одразу.

Проте сільськогосподарський сектор не припинив демонстрацій, і федерація фермерів зажадала від уряду повністю скасувати плани щодо скорочення субсидій.

У сусідній Франції фермери також блокували основні траси під час протестів, спрямованих на підвищення заробітної плати, податків та регулювання.

Читайте також:  Голова парламенту ЄС заперечує помилки

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я