Незважаючи на землетрус, Туреччина атакувала Сирію.

43

За даними Сирійської організації з прав людини, турецький уряд продовжує свої атаки у боротьбі з курдськими ополченцями у Сирії. Повідомляється, що було вбито одного мирного жителя.

 

Незважаючи на землетрус, Туреччина атакувала Сирію.

Незважаючи на землетрус і катастрофу, спричинену землетрусом, Туреччина продовжує атакувати цілі у Сирії, стверджують активісти. Анкара використала безпілотник для атаки на автомобіль, що належить очолюваним курдами Сирійським демократичним силам (SDF), внаслідок чого загинув один мирний житель, повідомила Сирійська обсерваторія з прав людини.

За повідомленнями, кілька людей також отримали поранення внаслідок нападу в неділю у місті Кобані неподалік турецького кордону. За словами активістів, це перша турецька атака з використанням безпілотника після сильних землетрусів, що вразили регіон тиждень тому.

У вівторок минулого тижня Анкара вже використала ракети у боротьбі з курдськими ополченцями в Сирії, поранивши чотирьох членів військової ради Манбіджу. Раду підтримують курди. Туреччина, що окупує територію на півночі Сирії, давно веде там боротьбу з курдськими ополченцями.

Кобане має символічний характер багатьох курдів. Колись курдські бійці звільнили місто від терористичного ополчення «Ісламська держава» (ІД) за міжнародної допомоги. Кобане також серйозно постраждав від землетрусів. Наразі жителі все ще зайняті вилученням тіл, повідомив німецькому агентству друку глава Сирійської обсерваторії з прав людини Рамі Абдель-Рахман: «Туреччина має припинити ці напади та дати людям можливість впоратися із цією трагедією».

.

Читайте також:  Війна проти України: така ситуація

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я