5 туристичних напрямків: куди з’їздити у листопаді

32

Втекти в літо можливо, тому що є країни, де цілий рік сонячно та тепло.

5 туристичних напрямків: куди з'їздити у листопаді

Листопад пробуджує у багатьох бажання мандрувати. Це можливість втекти від поганої погоди та холоду, назустріч сонцю та пляжам. Є 5 туристичних напрямків, де цілий рік дуже тепло.

У листопаді зазвичай дуже похмура, холодна та сира погода. Для багатьох це чудова нагода вирушити в подорож і поніжитися на сонці ще раз. У Європі все ще є кілька островів, де температура повітря приємна і серед них Канарські острови, Мальта або Кіпр. Проте далекомагістральні напрями стають дедалі привабливішими.

5 туристичних напрямків: Кабо-Верде

Кабо-Верде – це ідеальне місце для тих, хто сумує за сонцем. На архіпелазі немає класичних чотирьох сезонів, тому що тут цілий рік тримається температура від 20 до 30 градусів. У листопаді температура води становить від 23 до 26 градусів Цельсія. Крім того, група островів біля північно-західного узбережжя Африки характеризується португальською та африканською культурою. Отже, під час відпустки є що відкрити для себе.

Домініканська республіка

Відповідний час для подорожі до Домініканської Республіки залежить від того, чи бажаєте ви відвідати північну або південну половину острова. Клімат на півночі країни скоріше тропічний. Тому відвідувати цю часто слід у період із травня по жовтень, тоді як південь країни досить сухий.

У Домініканській Республіці тепло цілий рік.  Фото: Nicolas Hoizey / Unsplash.com

Тут оптимальний час для поїздки – з листопада до квітня. На півдні знаходяться такі популярні пам’ятки, як палац Алькасар де Колон або об’єкт Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО Музей де лас Касас. Особливо гарний острів Саона з його піщаними пляжами, облямованими пальмами.

5 туристичних напрямків: Марокко

Листопад – це дуже добрий місяць для відпочинку в Марокко. На узбережжі північ від країни температура ще приємно тепла купання. Варто відвідати столицю Марракеш із його чудовими палацами, квітучими садами та красивим старим містом. Якщо ви авантюрніші, то в листопаді можна вирушити на екскурсію по горах Альтас.

Читайте також:  Підводний безпілотник з ядерним зарядом випробуваний у Північній Кореї

Таїланд

Популярні тайські напрямки, такі як Пхукет, Као Лак або Самуї, розташовані на півдні країни. Там погодні умови найкраще підходять для відпочинку у період із грудня до квітня. На півночі країни, наприклад, у Чіангмай, у листопаді також є оптимальна погода.

У листопаді в Таїланді температура сягає 30 градусів.  Фото: Ratul Ghosh / Unsplash.com

Температура в цей час порівняно низька – 30 градусів Цельсія, тому ви можете вирушити на екскурсії та тури до незліченних храмів регіону. Особливо варто відвідати фестиваль вогнів Лой Кратхонг, який зазвичай відбувається у перші два тижні листопада у ніч повного місяця.

5 туристичних напрямків: Сейшельські острови

Сейшельські острови біля східного узбережжя Африки – це чудовий цілий рік для любителів пляжного відпочинку. Але незважаючи на стабільно високі температури, існують невеликі відмінності в залежності від місяця подорожі. За це відповідають південно-східні та північно-західні пасати. У період із травня до початку жовтня, наприклад, південно-східний пасат забезпечує приємний бриз, який ідеально підходить для серфінгу.

5 туристичних напрямків включають і Сейшельські острови.  Фото: Kamil Rogalinski / Unsplash.com

Листопад є перехідним місяцем із високими температурами до 31 градуса. Ті, хто готовий терпіти спеку, винагороджуються спокійними вітрами і, отже, ідеальною видимістю під водою для дайвінгу.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я