Ще один літаючий об’єкт над Канадою

54

Ще один загадковий літаючий об’єкт було виявлено над північною Канадою. Про це у суботу німецькому агентству друку повідомило командування північноамериканської протиповітряної оборони Norad. Американські військові збили літаючий об’єкт над штатом Аляска лише у п’ятницю.

Об’єкт летів на великій висоті – але над якою частиною країни він знаходився, не повідомляється. «Наразі військові літаки діють з Аляски та Канади на підтримку діяльності Командування повітряно-космічної оборони Північної Америки», – йдеться у повідомленні. Norad спочатку не підтвердив повідомлення ЗМІ про те, що можливо ведеться пошук і другого об’єкта.

Уряд США виправдав збиття літаючого об’єкта над штатом Аляска в п’ятницю тим, що цивільне повітряне сполучення було поставлене під загрозу. Однак залишалося незрозумілим, звідки взявся літаючий об’єкт і яку мету він мав. Інцидент нагадав китайську повітряну кулю, підозрювану у використанні з метою шпигунства, яку тиждень тому було піднято в небо ВПС США.

За даними уряду США, об’єкт над Аляською був розміром з невеликий автомобіль і, отже, набагато менший за китайську повітряну кулю. Згідно з початковими висновками, об’єкт також не був маневреним сам собою.

.

Читайте також:  Евакуацію німецьких громадян із Судану скасовано

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я