Netflix видаляє програму: порушено більше 100 пристроїв

16
netflix

Стрімінговий гігант Netflix оголосив про закриття для низки користувачів. З кінця лютого програма більше не буде доступна на багатьох пристроях.

Netflix видаляє програму несподівано для багатьох. Останнім часом для користувачів телебачення потокові послуги, такі як Netflix, стали незамінними.

Асортимент серіалів, документальних проектів та художніх фільмів неймовірно великий на таких сервісах. Для багатьох користувачів годинник запійного перегляду може скоро закінчитися. Netflix перестане існувати за кілька тижнів.

Netflix видаляє програму: припиняється підтримка численних пристроїв

Справа в тому, що в США було оголошено про припинення підтримки певних моделей телевізорів та програвачів Blu-ray. Стримінговий сервіс називає причиною «технічні обмеження».

Повідомляється, що Netflix хоче припинити роботу сервісу наприкінці лютого. Будь-хто, хто нині оформив передплату, поки що може не переживати. Згідно зі звітом, закриття Netflix торкнеться лише користувачів певних телевізійних пристроїв.

Це смарт-телевізори та Blu-ray-плеєри бренду Sony, на яких з кінця лютого перестане працювати програма Netflix. Як повідомляє компанія Sony, всі користувачі зможуть продовжувати використовувати програму Netflix до кінця лютого 2024 року. Після цієї дати служба Netflix буде видалена з пристроїв.

Важлива інформація для всіх користувачів Netflix: торкнулися пристрої з 2011 по 2013 роки. Зокрема, це телевізори Bravia серій HX, EX та W, а також пристрої з номерами моделей KD-84X9005 та KDL-65S995A.

Netflix видаляє програму. Фото: Jorge Gryntysz / Pixabay

Крім того, численні програвачі Blu-ray та системи домашнього кінотеатру японського виробника більше не сумісні з Netflix. Користувачі, які дивляться Netflix на пристроях Sony, повинні з’ясувати, чи вплине відключення на власний пристрій.

Усього порушено понад 100 моделей телевізорів. Детальний список доступний на сайті Sony. Користувачам Sony, що зачепили цей пристрій, не обов’язково відмовлятися від цієї серії. Є варіанти, як оминути обмеження.

Читайте також:  Peloton та TikTok об'єднують зусилля для створення фітнес-контенту

Можна як і раніше транслювати Netflix через Chromecasts, деякі ігрові консолі або інші пристрої. Отже, необов’язково відразу купувати новий телевізор, щоб продовжувати дивитися Netflix.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я