Microsoft інвестує понад 3 млрд євро в ІІ Німеччині

8
Microsoft

У четвер компанія Microsoft заявила, що має намір інвестувати 3,2 мільярда євро до Німеччини до 2025 року, причому більша частина інвестицій буде спрямована на розширення діяльності технологічного гіганта в галузі штучного інтелекту.

Microsoft інвестує понад 3 млрд євро в ІІ Німеччині: інвестиції підуть на подвоєння потужності «інфраструктури ІІ та центрів обробки даних» Microsoft, заявив заступник голови ради директорів компанії Бред Сміт у Берліні на заході за участю канцлера Олафа Шольца.

Microsoft інвестує понад 3 млрд євро в ІІ Німеччині

За словами Сміта, Німеччина «постійно знаходиться на передньому краї» технологічних змін: країна посідає друге місце в Європі за кількістю додатків, що створюються, заснованих на штучному інтелекті.

Однак, за словами Сміта, Німеччина страждає від відносної нестачі фахівців у галузі ІІ, і ця проблема спостерігається у різних галузях.

За словами Сміта, Microsoft хоче «допомогти створити інфраструктуру, щоб допомогти німецькій економіці продовжити використання ІІ та створити базу навичок для заповнення необхідних робочих місць».

Microsoft входить до числа великих технологічних компаній, які швидше і далі за всіх просуваються в цьому секторі, інвестуючи в компанію OpenAI, що створює чат-GPT, і просуваючи ІІ у всіх продуктах.

Ставка на ІІ призвела до різкого зростання доходів американського концерну і дозволила йому обійти Apple як найбільшу у світі компанію з ринкової капіталізації. Інші технологічні групи також розширюють свою діяльність у галузі ІІ у Європі, а Google у четвер оголосила про відкриття дослідницького центру в Парижі.

Однак вітчизняні фірми, які займаються розробкою штучного інтелекту та здатні конкурувати з американськими технологічними компаніями, у Німеччині розвиваються повільно.

Глава Aleph Alpha, німецької компанії, яка сподівається кинути виклик OpenAI, наприкінці минулого року заявив, що стартапу буде важко конкурувати з фінансовою підтримкою, яку отримують американські конкуренти.

Читайте також:  У космосі виявили джерело високоенергетичних нейтрино

Де можуть бути створені нові робочі місця?

За даними агентства DPA, кошти будуть направлені в першу чергу до найгустонаселенішої землі Німеччини Північного Рейну-Вестфалії, де Microsoft хоче розширити свій хмарний регіон. Компанія також прагне бути ближчими до великих клієнтів, таких як Bayer і RWE.

Але Гессен також виграє від інвестицій Microsoft. Регіон Рейн/Майн є провідним у Німеччині місцем розміщення центрів обробки даних завдяки великому інтернет-вузлу DE-CIX у Франкфурті.

Міністр-президент NRW Хендрік Вюст (ХДС) назвав інвестиції Microsoft «сильним сигналом для Німеччини та великим вкладом у структурні зміни та економічне зростання в Рейнському регіоні».

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я