Мобільна гра Кім Кардаш’ян закривається через десятиліття

8
Преса Рівне

«Кім Кардаш’ян: Голлівуд», колись дико популярна мобільна гра, яка допомогла їй досягти слави та багатства, закривається після майже десятирічної перерви.

Мобільна гра Кім Кардаш’ян закривається через десятиліття

Гра дозволяє гравцям повторювати життя Кардаш’ян, створюючи аватар, який прагне досягти віртуального статусу А-листа, піднімаючись соціальними сходами. Гра була безкоштовною для скачування, але реальний дохід приносила покупка програм, наприклад, віртуального одягу та аксесуарів для аватара, що допомогло їй заробити 700 000 доларів на день невдовзі після запуску у червні 2014 року.

Я від щирого серця вдячна всім, хто любив і грав у «Кім Кардаш’ян: Голлівуд» протягом останніх 10 років», – йдеться у заяві Кардаш’ян. “Ця подорож так багато означала для мене, але я зрозуміла, що настав час спрямувати енергію на інші захоплення”.

Гра мала величезний успіх для її розробника компанії Glu Mobile, яка раніше заявила, що її скачали не менше 145 мільйонів разів і вона принесла 160 мільйонів доларів доходу за перші два роки роботи.

Glu скористалася цим успіхом і створила інші мобільні ігри засновані на інших знаменитостях, таких як Брітні Спірс і знаменитий шеф-кухар Гордон Рамзі. Зрештою, в 2021 року компанія була куплена Electronics Arts за 2 мільярди доларів.

У своїй заяві Кардаш’ян подякувала Glu і «багатьом людям за лаштунками, які старанно працювали над тим, щоб зробити її успішною». «Мене назавжди надихне це співтовариство, яке ми створили разом».

У будь-якому випадку Кардаш’ян більше не потрібна гра. За останні десятиліття вона стала бізнес-магнатом. Мабуть, найуспішнішим її підприємством стало створення бренду нижньої білизни та одягу Skims, який нещодавно розпочав. продавати одяг для чоловіків Це сприймається як потенційна прелюдія до первинного громадського розміщення акцій підприємства.

Читайте також:  OpenAI випустив довгоочікувану модель нейромережі для створення відео

Минулого року вона стала співзасновником фірми SKYY Partnersщо займається прямими інвестиціями . Її першу інвестицію було зроблено в Truff, модну компанію з виробництва соусів із додаванням трюфелів.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я