Amazon тестує нові технології в управлінні складом

12

Компанія проводить випробування нової роботизованої системи під назвою Sequoia у логістичному центрі в Техасі.

Amazon тестує нові технології в управлінні складом

Amazon тестує нові технології в управлінні складом

“Наші клієнти завжди хотіли, щоб все було швидше, і я думаю, що ми можемо досягти цього в масштабах компанії таким чином”, – сказав Джейсон Патрао, технічний директор підрозділу штучного інтелекту Amazon. За його словами, Amazon тестує нові можливості, в даний час програма безпілотних перевезень невелика, але я думаю, що ми всі до неї звикнемо.

За наявними даними компанія проводить випробування нової роботизованої системи під назвою Sequoia в логістичному центрі в Техасі. Вона складається з автоматизованих транспортних засобів, козлових кранів, механічних рук, технологій комп’ютерного зору та ергономічних робочих місць для працівників. На складах Amazon вже використовують близько 750 000 роботів, і тепер ці машини будуть краще узгоджені один з одним і з людьми.

“Це буде просто чарівно, коли ви об’єднаєте кілька роботизованих систем з нашими чудовими людьми”, – сказав головний технолог Amazon Robotics Тай Бреді (Tye Brady). За його словами, Sequoia зможе визначати та розміщувати запаси на складах «на 75% швидше», ніж це було можливо раніше. Замовлення можуть бути оброблені на 25% швидше.

Читайте також:  Філіппіни звинувачують Китай у лазерній атаці

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я