Немає планів щодо зниження зростання доходів громадян

9

ВДП, партнер коаліції «Світлофор», закликає до переоцінки допомоги для громадян, щоб заощадити бюджетні кошти. Проте прес-секретар уряду Хебестрейт не бачить у цьому жодних планів. Невже це останнє слово?

Домашнє господарство – Немає планів щодо зниження зростання доходів громадян

Незважаючи на бюджетну кризу, уряд Німеччини дотримується запланованого на початок 2024 року значного підвищення допомоги громадянам. “Мені невідомо про якісь плани федерального уряду щодо зміни законодавчої бази”, – заявив офіційний представник уряду Штеффен Хебестрейт у Берліні. З 1 січня 2024 року дохід громадянина збільшиться в середньому на 12 відсотків. Генеральний секретар ВДП Біжан Джір-Сарай у газеті «Більд ам Зоннтаг» закликав до переоцінки доходу громадянина.

Для одиноких людей дохід громадянина буде збільшено на 61 євро та становитиме з 1 січня 563 євро. Хебестрейт пояснив: “Все, що необхідно змінити зараз, має бути зроблено на законодавчій основі”. Однак нині жодних планів щодо цього немає.

На відміну від попередніх коригувань стандартних ставок, інфляція, яка різко зросла за кілька місяців через зміну правил, була більшою мірою врахована при розрахунку на 2024 рік. За словами генерального секретаря Карстена Ліннеманна, у разі приходу до влади ХДС хоче значно скоротити розмір допомоги для працездатних молодих людей.

Розмір допомоги громадянина ґрунтується на так званому індексі цін, що відповідає регулярним потребам. Серед іншого він враховує витрати на продукти харчування, побутову електроенергію, житло та громадський транспорт.

Поточна бюджетна криза призвела до поновлення дебатів про доходи громадян. Якщо федеральний бюджет на 2024 рік буде ухвалено цього року, то СДПН, ВДП та «зелені» повинні будуть найближчим часом узгодити подальший курс.

Читайте також:  Чому в Туреччині завжди відбуваються сильні землетруси

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я