Не тільки перевірити стан шин: як підготувати автомобіль до літніх далеких поїздок?

20

З настанням літнього сезону багато хто з нетерпінням чекає на можливість вирушити в подорож і відкрити для себе нові місця. Від піщаних пляжів до засніжених гір – подорожі наповнюють нас історіями та новими враженнями. Опитування Eurobarometer про стійку мобільність показало, що 56% європейців покладаються на автомобіль як на основний вид транспорту. Однак, перш ніж вирушити в дорогу на тривалий термін, дуже важливо підготуватися до несподіваних поломок та забезпечити плавну та комфортну поїздку. Враховуючи це, автомобільні експерти carVertical поділилися кількома цінними порадами про те, як підготувати автомобіль до літніх поїздок.

Перевірте стан шин

Перед тим як вирушити в далеку дорогу, важливо оглянути шини, щоб переконатися в їхньому хорошому стані. Для цього необхідно перевірити глибину протектора, загальний стан шин і переконатися, що вони накачані до тиску, що рекомендується. Якщо шини зношені або пошкоджені, рекомендується замінити їх наперед.

Проведіть техогляд автомобіля

Технічне обслуговування відіграє важливу роль при володінні автомобілем. Незалежно від того, чи ваш автомобіль був надійним партнером протягом останніх кількох років або був придбаний нещодавно, важливо провести його належну перевірку перед відправленням у далеку поїздку.

Перевірте систему кондиціонування та охолодження, щоб переконатися, що вона може забезпечити комфортне водіння у спеку.

Несправність системи кондиціонування повітря може призвести до дискомфорту та втоми, що заважає зосередитись на дорозі. Тим часом, система охолодження, що погано працює, може призвести до перегріву двигуна, що призведе до дорогого ремонту і несподіваних поломок.

Нарешті, перевірте історію автомобіля та отримайте інформацію про минулі пошкодження та відкатані пробіги, що може допомогти знайти слабкі місця автомобіля та усунути їх перед виїздом на дорогу.

Читайте також:  3 міфи про спалювання жиру, в які час перестати вірити

Подумайте про комах

Літні автомобільні поїздки можуть бути приємним досвідом, але жуки та комахи можуть зіпсувати враження. Останнє, чого хочеться людині – це загородити огляд під час руху, тому придбання рідини для омивача лобового скла з ефектом видалення комах просто необхідне. Ці спеціалізовані рідини спеціально розроблені для розчинення та видалення залишків, залишених комахами, залишаючи лобове скло кристально чистим.

Підготуйте аварійний набір

Застрягти на узбіччі дороги – це те, що нікому не хочеться випробувати. Однак дуже важливо підготуватися до непередбачених обставин, зібравши аварійний комплект.

Цей набір повинен складатися з таких необхідних предметів, як аптечка, ліхтарик, дроти для перемички, манометр для вимірювання тиску в шинах та, по можливості, запасне колесо. Крім того, додайте портативний зарядний пристрій для телефону, ковдру, закуски та воду, що не псуються, щоб не втрачати сили та енергію в разі тривалого очікування.

Пакуйте речі з розумом і мандруйте без нічого.

Щоб забезпечити плавну та комфортну подорож, збирайте речі з розумом. Віддайте перевагу предметам першої необхідності та залиште непотрібні, щоб зменшити вагу та збільшити простір. Тримайте важливі предмети в межах досяжності та запакуйте відповідний одяг та спорядження для захисту від сонця. Добре організований та легко упакований автомобіль допоможе знизити витрату палива та підвищити загальну ефективність, забезпечуючи поїздку без стресу та задоволення.

Підготовка автомобіля до подорожі, звичайно, вимагає деякого планування та зусиль, але результат того вартий. Таким чином, літня відпустка або навіть коротка поїздка на вихідні пройдуть без стресу, і вам не доведеться турбуватися про проблеми, пов’язані з автомобілем.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я