Графіті на будинку Бушмана – поліція проводить розслідування

20

Невідомі завдали графіті на резиденцію федерального міністра юстиції Марко Бушмана (СвДП) у Гельзенкірхені. Інцидент стався 19 травня, повідомила поліція у середу. Раніше про злочин повідомила газета Die Welt. За інформацією міністерства, того дня у Бушмана були призначені зустрічі у Берліні.

Мешканці викликали поліцію «після того, як помітили графіті та невеликі пошкодження на дверях будинку», повідомили у поліції. “Оскільки федеральний міністр юстиції також зареєстрований за цією адресою, державна охорона поліції Гельзенкірхена взялася за розслідування того ж дня”. Представник міністерства заявив у Берліні, що Бушман “негайно подав кримінальну заяву” після інциденту.

За словами представника поліції, наразі немає жодних даних про підозрюваних. Однак, запис на веб-порталі «Індимедіа» розслідується. На сайті, який класифікується Федеральним відомством з охорони конституції як «забезпечений лівоекстремістський почин», злочин виправдовувався тим, що Бушманн «транс-вороже впливав» на проект закону про самовизначення.

Транссексуали, інтерсексуали та небінарні люди в майбутньому мають отримати можливість внести запис про своє поле в запис актів цивільного стану та змінити ім’я та прізвище шляхом заяви в РАГСі. Згідно з проектом, представленим Бушманном спільно з міністром у справах сім’ї Лізою Паус («зелені»), більше не потрібно буде подавати медичну довідку або отримувати експертний висновок під час судового розгляду.

Читайте також:  Асоціація резервістів: Постачання леопарду - "логічний крок"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я