Не допоміг у кар’єрі, хотів дітей та не зробив пропозицію. Чому Каміла Морроне покинула Леонардо Ді Капріо

20

Про любовні пригоди Леонардо Ді Капріо постійно з’являються нові чутки. Голлівудський красень, у якого мільйони фанаток по всьому світу, постійно крутить романи з різними моделями. Але, схоже, настала та година, коли Лео вирішив розсудитись. Може, й пора. Акторові як-не-як уже 47 років. Подейкують, що Леонардо хоче сім’ю та дітей. Але з цим актора все ніяк не клеїться. Ось і стосунки з моделлю Камілою Моррон закінчилися безуспішно. Стало відомо, чому Леонардо Ді Капріо та Каміла Морроне розлучилися. І справа зовсім не в забобонах Лео щодо віку обраниць, про що ми писали раніше.

Чому Леонардо Ді Капріо та Каміла Морроне розлучилися

Леонардо та Каміла зустрічалися майже п’ять років. Але у серпні цього року Ді Капріо знову очолив список зіркових холостяків. Ходили різні чутки про розлучення знаменитостей. Серед основних причин розриву називали або зайнятість Лео та Камілі на роботіщо заважало їм проводити більше часу разом, або те, що Ді Капріо Любить молодших дівчат. Адже шанувальники помітили дивну тенденцію у відносинах Леонардо. Він уже вкотре розлучився з дівчиною, яка досягла 25-річного віку. Таке враження, що з приводу віку дівчат Лео має якийсь пунктик.

Однак нещодавно у виданні The Sun розповіли, що розлучилися Лео та Каміла зовсім не через ці передбачувані причини. Повідомляється, що це Каміла покинула Ді Капріо, а не навпаки. Дівчина мріє досягти ще більшого успіху в кар’єрі, тому зараз усі свої зусилля вона віддає роботі. Леонардо хотів, щоб його обраниця подарувала йому спадкоємців, щоб вони створили сім’ю. Діти поки що не входять до планів Камілі, тому вона вирішила, що їм з Лео не по дорозі.

Читайте також:  Забороняє соцмережі та телевізор. Як строга мама Джулія Робертс виховує своїх дітей

«Саме Каміла порвала з Лео, бо він хотів, щоб вона сиділа вдома, народжувала дітей, а вона хотіла зробити кар’єру Він дійшов до того моменту свого життя, коли хоче і готовий мати сім’ю. Але Каміла працювала над своєю мрією з 16 років — діти не входять до її планів»– Розповів обізнаний інсайдер.

У чому Моррон звинувачує Ді Капріо

Крім різних планів на майбутнє, Лео та Камілу посварило ще дещо. Кажуть, що Морроне залишилася незадоволена їхніми стосунками, бо впливовий Леонардо нічим не допоміг їй у кар’єрі. Усього, що зараз має дівчина, вона добилася сама. Але, на думку Морроне, її успіх міг бути більшим, якби до цього приклав руку Ді Капріо. Він банально міг хоч познайомити Камілу зі своїми впливовими друзями. Але нічого такого не сталося.

Також Морроне зачепило те, що Леонардо, який нібито був готовий до створення сім’ї, навіть не зробив їй пропозицію руки та серця. Так і вийшло, що їхні стосунки не вийшли на новий рівень.

Нові пригоди Ді Капріо

Цікаво, що нещодавно з’явилися чутки про те, що Леонардо закоханий у модель Джіджі Хадід. Може, не так і сильно він хотів будувати сім’ю з Морроне, коли так швидко переключився на іншу дівчину? Щоправда, з Хадідом у актора так нічого й не вийшло. Говорять, що 27-річна знаменитість не відповіла Лео взаємністю.

Але на цьому не все. Після розставання з Морроне Ді Капріо також бачили у компанії української моделі та блогера Марії Берегової. Актор та 22-річна красуня разом відпочивали на яхті в Сен-Тропі. Можливо, вони мають роман. Але поки що підтверджень цьому немає.

Читайте також:  Як королева Єлизавета II десятиліттями рятувала сім'ю від ганьби

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я