Дорофєєва відреагувала на хейт через її весілля з Кацуріним

49
Дорофєєва і Кацурін

Як тобі напевно відомо, багато людей активно стежать за особистим життям знаменитостей. При цьому, що примітно, частина з них вважає своїм обов’язком залишити черговий незадоволений коментар у блозі кумира. Ось тільки терпіти подібне стане не кожен, чи не так? Так вирішила й українська співачка Надя Дорофєєва, яка відповіла хейтерам і розставила всі крапки над “i”. Подробиці, як завжди, в найближчі кілька хвилин.

Скандальне весілля

Дорофєєва і Кацурін

Мабуть, уже багато хто чув новину про весілля Наді Дорофєєвої та Міші Кацуріна. При цьому, що цікаво, більшість також пам’ятають історію їхнього кохання. Адже, як ти знаєш, ще недавно київський ресторатор був одружений зі своєю партнеркою по бізнесу і матір’ю його дітей Дариною. Що ж стосується Наді, то її коханням був популярний співак Володимир Дантес.

Дорофєєва

У підсумку, як неважко здогадатися, після майже одночасного обміну партнерами досить чимала кількість користувачів Мережі не вірять у щирість почуттів знаменитостей. Новина ж про весілля Дорофєєвої і Кацуріна і зовсім приголомшила багатьох. До речі, чутки про таку важливу подію в їхньому союзі ходили вже кілька місяців. Але саме подружжя підтвердило це лише 13 липня, опублікувавши відповідні кадри з розпису.

Дорофєєва і Кацурін

Звичайно, тут же знайшлися ті, хто розкритикував саму ідею шлюбу між співачкою і ресторатором. Ба більше, питання були і до вбрання Наді та Міші. Ось тільки, судячи з усього, саме подружжя не збирається звертати увагу на незадоволених.

Дорофєєва відповіла хейтерам

Дорофєєва

Як зізналася українська виконавиця, вона розуміє, що не може подобатися всім. Не всім до вподоби і їхній шлюб із Кацуріним. Ось тільки звертати увагу на кожен закид і коментар на свою адресу Надя більше не збирається. Адже, за її словами, насамперед знаменитість бажає жити для себе.

Читайте також:  Годиться у сини. 64-річна Мадонна втратила голову від 23-річного манекенника

“Ми прекрасно усвідомлюємо, що нашу історію не всі сприймають. Не для всіх вона зрозуміла. Але я не хочу жити для інших і жити заради лайків. Найцінніше, що є в цьому житті, – це любов. І повірте, коли вона є – якийсь хейт цьому не перешкода. Цікавий факт: перестаєш жити, щоб тебе хвалили, а про тебе пишуть ще більше і ставлять ще більше лайків. Парадокс”.

Дорофєєва і Кацурін

Також артистка не приховує, що в неї й сьогодні бувають проблеми із самооцінкою. Та й ідеальною шкірою вона похвалитися не може. Ось тільки приховувати якісь пори і взагалі не показуватися без макіяжу Дорофєєва не бажає. “Хочу, щоб ми, дівчата, любили і приймали себе такими, якими ми є. З усіма нашими порами, розтяжками і неідеальним волоссям. Дівчата, ви прекрасні”.

Дорофєєва

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я