Кевіна Костнера зацькували за те, що він виставив матір своїх 3 дітей за поріг

104
Кевін Костнер

Як стало відомо, Кевіна Костнера зацькували. Причиною тому стало бажання зірки культової кінострічки “Охоронець” вигнати з дому дружину і матір його дітей після 19 років шлюбу. Так, від голлівудського актора відвернулися навіть найвідданіші шанувальники. Що ж сталося між знаменитістю і його дружиною і чому користувачі Мережі порівнюють ситуацію з розлученням Джолі і Пітта, ти дізнаєшся разом з нами в найближчі кілька хвилин.

Кевіна Костнера зацькували

Кевін Костнер

Мабуть, новина про те, що Кевіна Костнера зацькували, зовсім не дивна. Адже, як з’ясувалося, на те є вагома причина. Бачиш, зірка “Охоронця” зважилася вигнати свою дружину, з якою Костнер прожив у шлюбі майже 20 років. При цьому, що важливо, Крістін Баумгартнер народила акторові трьох дітей.

Кевін Костнер

Варто зазначити, що Костнер вирішив вигнати дружину з дому в судовому порядку. До речі, йдеться про особняк, вартість якого дорівнює 145 мільйонам доларів. Знаходиться ж будівля в Санта-Барбарі, штат Каліфорнія. Також у Баумгартнер не так вже й багато часу на пошук нового житла. Адже, судячи з усього, покинути будинок, що вже став рідним, необхідно до 31 липня.

Кевін Костнер

Примітно, що заяву на розлучення знаменитостей подала саме Крістін ще в травні 2023 року. Причиною ж розірвання шлюбу були “непримиренні розбіжності”, як заявила жінка. І ще недавно дружина Кевіна Костнера була згодна з’їхати на власних умовах. Так, наприклад, вона бажала, щоб чоловік підтримав їхніх дітей фінансово.

“Ще одна битва за майно і дітей”

Кевін Костнер

Сьогодні ж подружжя намагається повернути на свій бік силу шлюбного договору. Адже, як неважко здогадатися, у разі програшу Крістін змушена буде повернути Костнеру півтора мільйона доларів. Також дружині актора потрібно буде компенсувати судові витрати і роботу адвокатів. Звичайно ж, йдеться не тільки про своїх правозахисників, а й про таких з боку чоловіка.

Читайте також:  Поряд із Землею виявлено нову чорну дірку

Кевін Костнер

У підсумку на сьогоднішній день багато шанувальників Кевіна Костнера обурені поведінкою чоловіка. Адже володар двох “Оскарів” обійшовся неймовірно жорстоко з тією, хто подарував йому трьох дітей і віддав 19 років життя. Так, наприклад, деякі користувачі Мережі не соромляться критикувати зірку “Охоронця”. “Я не очікувала, що мій улюблений актор виявиться таким жадібним”, “Хотілося б, щоб він залишив сім’ю в спокої в місці, де вони почуваються комфортно і безпечно”.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я