Моніка Беллуччі зізналася, що закохана в Тіма Бертона

60
Тім Бертон і Моніка Беллуччі

У лютому 2023 року паризькі папараці вийшли на слід вкрай незвичайної пари. Якщо вірити пронирливим журналістам, Тім Бертон і Моніка Беллуччі вельми підозріло виглядали під час прогулянок вуличками французької столиці. Бачиш, шукачам сенсацій здалося, що режисер і актриса якось дивно поводилися. Мережа миттю наповнилася чутками про можливий роман пари. Аж до недавнього часу Бертон і Беллуччі відмовлялися якось коментувати ці плітки. Але тут Моніка дала вельми відверте інтерв’ю!

Тім Бертон і Моніка Беллуччі: зірковий роман

Тім Бертон і Моніка Беллуччі

Зрозуміло, Тім і Моніка вже давно були знайомі. Зрештою, корифеї кіномистецтва всі один одного знають. Але раніше у режисера й актриси не було ні бажання, ні можливості налагодити ближчий контакт. Люди, знайомі з парою, подейкують, що все змінилося восени 2022 року.

Тім Бертон і Моніка Беллуччі

Знаменитостей звів воєдино щорічний кінофестиваль імені братів Люм’єр, який проводиться в жовтні у французькому місті Ліон. За словами друзів пари, під час заходу Тім Бертон і Моніка Беллуччі якось непомітно одне для одного зіштовхнулися. А до кінця фестивалю режисер і актриса вже поводилися наче пара, що відбулася.

Тім Бертон і Моніка Беллуччі

Незвичайні стосунки

Нові стосунки двох настільки примітних особистостей рідко коли зав’язуються без супровідного скандалу. Але цей випадок став винятком із правил. Річ у тім, що і Бертон, і Беллуччі вже досить давно були самотні. Тож ні про яку помсту розлюченим колишнім тут і мови бути не може!

Тім Бертон

Тім Бертон розлучився зі своєю попередньою коханою, актрисою Геленою Бонем Картер, ще 2014 року і відтоді більше ні з ким не зустрічався. Моніка Беллуччі розлучилася з Венсаном Касселем у 2013 році. Після Касселя у красуні було ще кілька романів, але останній з них завершився чотири роки тому.

Читайте також:  Чому руйнуються міцні шлюби: 7 важливих причин

Одкровення актриси

Про нинішні стосунки пари публіці відверто розповіла особисто Моніка. Актриса розкрила всі карти перед фанатами в масштабному інтерв’ю з представниками журналу Elle. “Скажу чесно: я дуже рада знайомству з цією людиною. Зараз я добре знаю цю людину і я кохаю її”, – зізналася Беллуччі.

Моніка Беллуччі

“Так, тепер я почала зустрічатися зі знаменитим режисером. Настав час для нової пригоди!” – радісно повідомила публіці красуня. Судячи з усього, і Беллуччі, і Бертон дуже цінують стосунки, що зародилися між ними. Шанувальники шепочуться, що Моніка давно вже з таким трепетом не говорила про партнера.

Ну а фанати режисера переймаються ще одним питанням. Усім відомо, що Бертон обожнює знімати своїх улюблених жінок у власних фільмах. Тому шанувальники Тіма щиро сподіваються побачити в майбутньому Моніку Беллуччі в одній стрічці з, наприклад, Джонні Деппом. А чому б і ні?

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я